1:3
0:1
- : -

Kralupy Wolves - Viking TJ Kobylisy 2:5
1. Štěpán Berka, 27. Štěpán Berka - 6. Vít Komorný, 17. Lukáš Frantík, 22. Vít Komorný, 30. Lukáš Frantík, 36. Marek Dostál; rozhodčí: Martin Pavlík - Jan Paleček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Krupka ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:1;
45:00
44:03
Trestné střílení družstva Viking TJ Kobylisy neproměnil #91 Adam Kropík.
41:46
Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:23
Timeout Kralupy Wolves
40:23
Vyloučen hráč #34 Lukáš Frantík družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
35:02
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #11 Matěj Víšek (2:5).
33:31
Vyloučen hráč #3 Samuel Kretzer družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
29:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #34 Lukáš Frantík bez asistence (2:4).
26:50
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #58 Jiří Jelínek (2:3).
21:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #44 David Sus (1:3).
16:47
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #34 Lukáš Frantík, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:2).
15:00
15:00
12:35
Vyloučen hráč #9 Matěj Škabrada družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za špatné střídání.
11:33
Vyloučen hráč #12 Daniel Toužimský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost.
05:48
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #91 Adam Kropík (1:1).
00:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #14 Štěpán Berka, asistoval #70 Kryštof Šebek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Pavlík a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy:
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: Lukáš Krupka; hráči v poli: Kryštof Šebek, Samuel Kretzer, Štěpán Berka, Matěj Škabrada, Jiří Jelínek