3:2
1:3
- : -

Viking TJ Kobylisy - FBC Draci Říčany 4:6
16. Marek Dostál, 25. Matěj Víšek, 30. Vít Komorný, 39. Tadeáš Rychetský - 4. Vítězslav Špok, 22. Vojtěch Honzák, 22. Jakub Vykouk, 40. Marek Svoboda, 44. Michal Strieženec, 45. Marek Svoboda; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:3;
45:00
44:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda bez asistence (4:6).
44:20
Timeout FBC Draci Říčany
44:20
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za opakované přestupky.
43:40
Timeout Viking TJ Kobylisy
43:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #33 Marek Svoboda (4:5).
39:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #63 Marek Honzák (4:4).
38:14
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #52 Vít Komorný (4:3).
37:30
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost.
33:01
Vyloučen hráč #11 Matěj Víšek družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:53
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #4 Alexander McIntosh (3:3).
24:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #11 Matěj Víšek, asistoval #91 Adam Kropík (2:3).
24:01
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
24:01
Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:56
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Jakub Vykouk, asistoval #33 Marek Svoboda (1:3).
21:08
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (1:2).
15:24
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #11 Matěj Víšek (1:1).
15:00
15:00
13:47
Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
03:06
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #25 Michal Strieženec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Weber a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Draci Říčany: brankář: Matyáš Novotný; hráči v poli: Filip Steinhaizl, Ondřej Zika, Ondřej Kubeš, Marek Honzák, Vojtěch Honzák