2:3
4:1
- : -

FbŠ Bohemians B - Florbal TJ Kobylisy B 7:5
5. Ondřej Plecháč, 18. Ondřej Erben, 24. Jan Harák, 40. Petr Hromádko, 41. Tomáš Vostřel, 44. Jan Harák, 45. Petr Hromádko - 4. Miroslav Kutil, 22. Ondřej Neužil, 26. Ondřej Neužil, 28. Ondřej Neužil, 45. Miroslav Kutil; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Stanislav Martínek ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 4:1;
45:00
44:54
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #8 Ondřej Plecháč (7:5).
44:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #55 Jan Lubina (6:5).
43:24
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
43:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #12 Petr Hromádko (6:4).
41:39
Vyloučen hráč #55 Jan Lubina družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
40:09
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #7 Tomáš Vostřel, asistoval #14 Ondřej Erben (5:4).
39:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #12 Petr Hromádko, asistoval #4 Petr Červenka (4:4).
30:00
30:00
27:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #27 Miroslav Kutil (3:4).
27:13
Vyloučen hráč #12 Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #29 Jakub Zíka (3:3).
24:52
Vyloučen hráč #7 Tomáš Vostřel družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
23:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jan Harák, asistoval #22 Vojtěch Bagin (3:2).
22:55
Vyloučen hráč #42 Jakub Batěk družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hra vysokou nohou.
21:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #42 Jakub Batěk (2:2).
17:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Ondřej Erben, asistoval #21 Jan Harák (2:1).
15:00
15:00
04:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #8 Ondřej Plecháč, asistoval #22 Vojtěch Bagin (1:1).
04:13
Vyloučen hráč #4 Petr Červenka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
03:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #29 Jakub Zíka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Ondřej Erben, Petr Červenka, Petr Hromádko, Vojtěch Bagin