1:2
3:1
- : -

FBC Panthers Liberec - SC Podještědí Č. Dub 5:5
11. Robert Zoreník, 18. Martin Svatuška, 31. Martin Svatuška, 31. Martin Svatuška, 34. Jakub Erlebach - 6. Jan Kopecký, 12. Marek Prošek, 21. Adam Topinka, 24. Jan Kopecký, 42. Jakub Švarc; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Michal Reczai; vyloučení: 7 + Miroslav Josef Polák 5 + ČK3:4; využití: 2:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Šťastný 19 - Lukáš Němeček 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 7:8
45:00
44:01
Vyloučen hráč #69 Martin Svatuška družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:29
Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
43:29
Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 5 minut za nesportovní chování.
43:29
Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec do konce utkání.
41:17
Timeout FBC Panthers Liberec
41:17
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #6 Jakub Švarc, asistoval #14 Petr Šmíd (5:5).
38:54
Vyloučen hráč #6 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za hrubost.
38:24
Vyloučen hráč #3 Jakub Šenberk družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nesportovní chování.
38:24
35:07
Vyloučen hráč #39 David Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #46 Jakub Erlebach, asistoval #39 David Petr (5:4).
32:15
Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
30:54
Timeout SC Podještědí Č. Dub
30:54
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #46 Jakub Erlebach (4:4).
30:22
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #39 David Petr (3:4).
30:18
Vyloučen hráč #4 Marek Prošek družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:9
30:00
23:16
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #13 Jan Kopecký, asistoval #6 Jakub Švarc (2:4).
22:43
Vyloučen hráč #75 Miroslav Josef Polák družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za držení.
20:47
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #3 Jakub Šenberk (2:3).
17:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #69 Martin Svatuška, asistoval #26 Šimon Krebs (2:2).
16:05
Vyloučen hráč #14 Petr Šmíd družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:7
15:00
11:44
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #14 Petr Šmíd (1:2).
10:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #30 Robert Zoreník, asistoval #75 Miroslav Josef Polák (1:1).
07:19
Vyloučen hráč #17 Adam Petr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
05:13
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub:
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Matěj Šťastný; hráči v poli: Šimon Krebs, David Petr, Jakub Erlebach, Adam Petr