4:2
2:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - Florbal Ústí 6:5
23. Daniel Kříž, 23. Antonín Vančák, 30. Jakub Langpaul, 37. Daniel Kříž, 50. David Špaček, 53. Jakub Vysoký - 26. Marek Kadlec, 32. Adam Závěrka, 42. Martin Horn, 45. Theodor Huber, 53. Martin Horn; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Josef Štach 30 - Vojtěch Pražák 16; po třetinách: 0:0, 4:2, 2:3;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Dnes vydřené vítězství a zasloužené srovnání serie. I přes to byla v naší hře spousta pasáží, kdy jsme hráli pod svoje možnosti. Pokud chceme jít dál, tak musíme být v zápase po celých 60 minut. Děkuji soupeři a divákům za zápas.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes z naší strany nepovedený zápas, který jsme si prohráli jednoznačně sami. Udělali jsme velké množství individuálních chyb, které soupeř potrestal, musíme z toho poučit do dalšího zápasu. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:16
60:00
59:32
Hostí hrají bez golmana
58:32
Vyloučen hráč #48 Marek Chroustovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:32
Náchod bude hrát přesilovku
55:20
Náchod hraje oslabení výborně
53:55
Vyloučen hráč #21 Matěj Hnízdil družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
53:40
Velká šance pro Ústí končí střelou mimo bránu
52:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #88 Adam Závěrka (6:5).
52:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #26 Lukáš Jirásek (6:4).
52:11
Výsoký dává gol a hala bouří
52:04
František Rázl dnes potřetí v akci
49:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (5:4).
49:58
Je to goool pro Špačka
48:51
Hostující hrají ve čtyrech
48:25
Vyloučen hráč #63 Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:15
Náchodští zatím střílí do bloků
47:52
na hřišti se opět objevuje David Špaček
46:51
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:01
Hosté mají úder metr od brankoviště, ale gol nedávají
44:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #63 Jan Dobosz (4:4).
44:49
Ústí dává gol na přední tyčku a srovnává
43:40
Ústí má větší převahu na míčku
41:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #65 Jan Sattler (4:3).
39:55
Vyloučen hráč #60 Jakub Kubásek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:05
Zdravotník František Rázl dnes už podruhé musí ošetřovat na střídačce domácích
39:00
probíha poslední minuta 2. třetiny
38:28
Kříž vyslal střelu z půlky, ale golman hostí si se střelou poradil.
36:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #24 Lukáš Rázl (4:2).
36:20
Nádherná kombinace Rázla a Kříže posílá náchod do dvoubrankového vedení
31:34
Kubáskovi se zlomila hokejka v souboji
31:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #88 Adam Závěrka, asistoval #63 Jan Dobosz (3:2).
31:07
hostující snižují
29:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:1).
29:25
využita přesilovka
29:25
Nádherná střela Langpaula pod břevínko
28:46
Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
28:45
Náchod bude hát přesilovku
25:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec, asistoval #48 Marek Chroustovský (2:1).
25:30
Marek Kadlec dává gol ze střely od mantinelu a Ustí snižuje.
22:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #18 Antonín Vančák, asistoval #74 Vojtěch Železo (2:0).
22:33
Náchod dává dva rychlé a hezké goly po sobě
22:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž bez asistence (1:0).
08:33
Vyloučen hráč #37 Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.