3:2
1:2
1:0

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Panthers Liberec 6:5p
14. Marek Pokorný, 22. Michal Šnábl, 40. Lukáš Fiala, 40. Petr Chládek, 46. Patrick Lenke, 65. Mikuláš Kulík - 11. Pavel Sekyra, 22. Pavel Sekyra, 33. Lukáš Veselý, 52. Tomáš Szabo, 60. Ondřej Neuman; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 254; zásahy brankářů: Milan Stránský 34 - Vít Vaníček 38; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Tak tohle bylo totálně na morál. Velká pochvala pro naše mladý i celej tým, za to jak se dokázali po včerejšku oklepat a za to jak pracovali. Chceme se o to poprat až do konce. Je to běh na dlouhou trať a my musíme jít match od matche. Velký dík taky našim skvělým fanouškům, pro ně my to hrajem.
Komentář hostů Obermann Jan (Trenér):
Škoda konce druhé třetiny, kdy jsme vrátili Kadaň zbytečně do hry. V prodloužení je to už vabank, měli jsme také své šance, ale bohužel....zamakáme v Liberci..díky soupeři, rozhodčím a divákům.
70:00
Střely v prodloužení: 3:1
64:44
64:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (6:5).
64:44
Asi nejdůležitější gól sezóny a já ho zase neviděla...
64:23
Našeho hlasatele Vojtu přihlásíme na hodiny zpěvu.
62:57
Szabo se cestou za mantinely i cestou zpět o ně přerazil.
60:27
Po tomhle zákroku Vaníčka zahučela celá hala.
60:00
60:00
Naše časomíra se jaksi nezkamarádila s prodloužením.
60:00
Střely ve 3. části: 13:14
60:00
59:33
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (5:5).
59:33
Panthers rozehráli ze špatného místa, byli vráceni na správné místo a padl z toho gól. Domácí protestovali...
59:09
Hůza minul bránu.
58:41
Vaníček na střidačce.
57:52
Čekáme namoment, kdy Vaníček odletí z brány na střídačku a Panthers půjdou do 6.
57:41
Štěstí zpomalenosti libereckých, šli 3na1.
57:13
Hůza o kousek mimo bránu.
56:35
Šnábl míjí bránu.
55:32
Elegantní úhebný manévrh od jednoho z rozhodčích.
53:57
Balonek jen o pár desítek centimetrů přeplachtil branku Stránského.
52:48
Kadaň čeká další oslabení.
52:46
Vyloučen hráč #26 Marek Pokorný družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování hokejky.
52:26
Vaníček dnes opravdu výborný.
51:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #77 Pavel Sekyra (5:4).
49:16
Kalfiřt sám před brankou a netrefuje zařízení.
48:53
Pokorný odkopl balonek z předbrankového prostoru.
48:19
Vaníček úžasně vychytal Lenkeho.
47:11
Obermann bude mít na Koppa památku - pořádnou berušku.
45:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (5:3).
45:49
Kulík geniálně našel Lenkeho před brankou a domácí nejproduktivnější duo posílá Kadaň do dvoubrankového vedení.
43:55
Neuman byl včera na hřišti dost vidět, dnes si ho občas stěží všimnete.
42:54
Pokorný opět jen do prvního hráče před sebou.
42:32
Šebek si úžasně obhodil tři soupeře a hnal se dopředu.
41:34
A další skvělý obranný zákrok od Chodury.
41:10
Kalfiřt nabízel balonek Machovi před branku, ten ale balonek netrefil.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
39:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #21 Petr Chládek, asistoval #11 Ondřej Kopp (4:3).
39:52
Chládek si vyběhl na střed a prostřeluje vše před sebou. Teď nadskočila opravdu celá hala. Jedna půlka nadšením, ta druhá leknutím.
39:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #96 Lukáš Fiala, asistoval #11 Ondřej Kopp (3:3).
39:13
Fiala se obtočil kolem tyčky Vaníčka a srovnává.
37:50
Stránský má plné ruce práce, ale za to Vaníček se na druhé straně očividně nudí.
37:00
Domácí zkušeně ustáli oslabení.
36:54
Stránský opět neskutečný!
35:36
Holky nám sem ve svém volnu chodí podávat balonky, ale schytávají nepřesné střely do obličeje.
34:52
A domácí ještě musí přestát oslabení.
34:51
Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:51
Šnábl održel úder do obličeje od Neumana, ale Panthers se i tak hnali dopředu. Stránský ho neskutečně vyčapal.

Zvedal se až po nějaké chvíli a skončilo to krvavým šrámem v obličeji a otřesením.
34:11
Chodura sice z fyziky běžně za 3, ale tenhle blok byl na 1.
33:33
Domácí již nějakou dobu výrazněji neohrozili Vaníčka.
33:10
Stránský helmou vyrazil střelu Veselého.
32:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #77 Pavel Sekyra (2:3).
32:07
Král by určitě našel uplatnění i v baseballu.
31:08
Neumanovi tahle střela vůbec nesedla.
30:11
Pokorný po souboji skončil za mantinelem, ale přistání měl měkké, padal totiž na Jeníka.
29:40
Stránský drží nerozhodný stav.
29:01
Szabo je dost statný chlap, ale přesto nám zde pravidelně vytírá podlahu i po soubojích s malými a lehounkými juniory.
28:31
Výborný blok od Koppa.
27:05
Szabo sebral Stránskému bránu a pak ještě vedl ostrou diskuzi s Jäschkem.
25:59
Chodura i s podporou své starší ségry šel do tvrdého souboje s Veselým.
25:01
Burkoň si nevšiml, že už stojí těsně vedle mantinelu a jaksi nám je tu pobořil. Asi abychom se nenudili.
24:50
Lenke míjí.
24:09
Sekyra naběhl na Jäschkeho, ale sám zůstal na zemi a ztěžka se zvedal.
22:18
Chodura hledal před brankou Kalfiřta, přihrávku ale zabavil Hess.
21:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #35 Lukáš Veselý (2:2).
21:42
Slabší moment si teď vybral i Stránský, Sekyrova střela mu propadla pod rukou.
21:26
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #75 Michal Šnábl, asistoval #96 Lukáš Fiala (2:1).
21:26
Vaníček buď nic neviděl, nebo spal. Tahle rána byla chytatelná.

20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 18:11
20:00
19:20
Jen o pár centietrů Chodura minul horní růžek Vaníčkovy branky.
18:12
Pokorný balonek trefil, ale bránu už ne.
17:38
Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #11 Ondřej Kopp.
17:38
Jeník vysokou hokejkou odehrál balonek na brankové čáře nebo možná i za, když stál v brankovišti. Prvně byl signalizován gól domácích, ale nakonec bylo nařízeno trestné střílení, při němž Vaníček vychytal Koppovu kličku.
17:13
Sekyra pouze do připraveného Stránského.
16:33
Hessovi to tam včera padalo, tak to dnes zkouší, ale vůbec mu to zatím nejde.
15:31
Stránský ani nevěděl jak to chytil, ale chytil.
15:06
Jäscřhke pouze a jen sestřeluje veverky.
14:13
Chodura vs. o dvě hlavy větší a dvakrát těžší Hess, Chodura nepustil Hesse ke střele ani k bráně.
13:17
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný bez asistence (1:1).
13:17
On se Pokorný dokáže i trefit. Zázrak...
12:54
Veselý také netrefuje bránu.
10:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #10 Jan Burkoň (0:1).
10:55
Tohle bylo dost se štěstím, ale jako obvykle jsem nic neviděla.
10:13
Sekyra v nadějné pozicí netrefuje bránu.
09:26
Oba golmáni zatím předvádí skvělé výkony.
08:05
Kalfiřtovi se nepodařilo překonat Vaníčka.
07:21
Stránský si počkal na Hessovu střelu.
06:09
Chládek se vymotal ze sevření dvou libereckých hráčů.
05:35
Dnes je hra tak rychlá, že rozhodčí vůbec nestíhají uhýbat a pravidelně svou přítomnosti narušují chod hry.
04:26
Vaníček dvěmi skvělými zákroky udržel čisté konto.
03:37
Pokorný ve sprinterském souboji s Neumanem ho zvládl vytlačit k mantinelu.