5:1
1:4
- : -

ASK Lovosice - LFP - BK REAL ROUDNICE n/L 6:8
21. Jan Vokál, 22. Miroslav Pizúr, 25. Jan Vokál, 28. Adam Pfeifer, 29. Adam Pfeifer, 37. Jan Vokál - 1. Bilguun Ariunbuyan, 12. Bilguun Ariunbuyan, 13. Bilguun Ariunbuyan, 30. Ondřej Kára, 31. Kryštof Bártek, 33. Matyas Pilař, 43. Kryštof Bártek, 44. Kryštof Bártek; rozhodčí: Petr Neumaier - Pavel Váňa; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Adam Žák 12 - Joshua M. Whitehead 13; po třetinách: 0:3, 5:1, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 8:10
45:00
43:21
Timeout ASK Lovosice - LFP
43:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #6 Kryštof Bártek, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (6:8).
42:57
36:27
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #33 Jan Vokál, asistoval #88 Miroslav Pizúr (6:6).
32:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #16 Matyas Pilař bez asistence (5:6).
30:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #6 Kryštof Bártek, asistoval #26 Ondřej Kára (5:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:3
30:00
29:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #26 Ondřej Kára bez asistence (5:4).
28:10
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #24 Adam Pfeifer, asistoval #5 Václav Durek (5:3).
27:54
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #24 Adam Pfeifer bez asistence (4:3).
24:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #33 Jan Vokál, asistoval #9 Michal Ultsch (3:3).
23:57
Vyloučen hráč #27 Tomáš Novotný družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:24
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #88 Miroslav Pizúr, asistoval #50 Tomáš Hladký (2:3).
20:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #33 Jan Vokál, asistoval #50 Tomáš Hladký (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:7
15:00
12:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #26 Ondřej Kára (0:3).
11:22
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #6 Kryštof Bártek (0:2).
10:18
Vyloučen hráč #26 Ondřej Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
00:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Michal Ultsch, Tomáš Hladký, Jan Vokál, Daniel Dittrich, Miroslav Pizúr