2:1
6:0
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - ASK Lovosice - LFP 10:3
6. Ondřej Cvekl, 9. Jiří Hádek, 25. Štěpán Cvekl, 28. Jiří Hádek, 31. Ondřej Cvekl, 33. Ondřej Cvekl, 37. Jiří Hádek, 39. Daniel Pilař, 39. Richard Hartmann, 41. Ondřej Cvekl - 10. Lukáš Rudiš, 14. Jakub Malý, 24. Jakub Dvořák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Fišer ? - Jan Klouda ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 6:0;
45:00
40:45
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #24 Štěpán Cvekl (10:3).
38:46
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #24 Štěpán Cvekl (9:3).
38:11
Timeout ASK Lovosice - LFP
38:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař bez asistence (8:3).
36:51
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek bez asistence (7:3).
35:10
Vyloučen hráč #26 Jakub Dvořák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
32:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #21 Richard Hartmann (6:3).
27:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek, asistoval #24 Štěpán Cvekl (4:3).
27:02
Roudnice drží výborně pásmo.Teď Lovosice vyhazují ale mimo mantinel
26:36
Vyloučen hráč #15 Ondřej Hozák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
24:21
A je opět vyrovnáno! Který team se dostane znova do vedení?
24:20
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #18 Daniel Pilař (3:3).
23:51
Po střele Dvořáka se Lovosice ujímají vedení!
23:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #26 Jakub Dvořák, asistoval #6 Lukáš Rudiš (2:3).
19:15
Roudnice se snaží dostat balón do prázdné brány ale obranné pásmo je plné lovosických hráčů
15:43
Od první třetiny je daleko větší nasazení! Tak to máme rádi.
15:00
15:00
Uvidíme co nám přinese druhá třetina
15:00
13:55
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #25 Jakub Malý, asistoval #35 Michal Holub (2:2).
13:33
Lovosice vyrovnávají
10:20
Střela Pilaře se dala přirovnat padajícímu papíru
09:01
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #6 Lukáš Rudiš, asistoval #26 Jakub Dvořák (2:1).
09:01
Lovosice snižujííííí na 2:1
08:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #29 Jiří Hádek, asistoval #18 Daniel Pilař (2:0).
08:12
Roudnice navyšuje náskok na 2:0
05:23
05:23
Roudnice skóruje!
04:33
Utkání zatím bez vyložené akce a nebo pořádné střely.
02:37
Každých 15 sekund je od sudích slyšet píšťalka! Dneska to čistá hra nebude.
02:15
Dvořák falulovaný na půlce hřiště.
01:01
Teď Roudnice ve velké šanci ale gólman nepropustil ani myš!
00:28
Faul Roudnice v obranném pásmu, krásná střela! Nic z toho
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Klouda; hráči v poli: Jan Kotán, Jakub Dvořák, Lukáš Roneš, Matěj Čapek, Lukáš Rudiš
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Krásné dopoledne všem. Právě probíhají pozdravy mezi kapitánama teamu a rozhodčími. Jdeme na to!