3:3
7:0
- : -

FbK Horní Suchá - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 11:5
11. Ondřej Satinský, 16. Filip Musil, 18. Jan Vlček, 20. Vítek Chobot, 25. Šimon Sewiola, 28. Tomáš Šurik, 31. Jan Chmiel, 33. Lukáš Chylek, 34. Tomáš Šurik, 36. Ondřej Satinský, 36. Tomáš Šurik - 6. Matěj Morávek, 11. Matěj Morávek, 16. David Procinger, 17. Matěj Morávek, 23. David Procinger; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Radek Černý; vyloučení: 7:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Wojtas ?, Vojtěch Vilím ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 1:2, 3:3, 7:0;
36:00
35:45
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #9 Vítek Chobot (11:5).
35:21
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #27 Ondřej Satinský, asistoval #10 Tomáš Šurik (10:5).
35:03
Vyloučen hráč #33 Jan Chmiel družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
33:35
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #33 Jan Chmiel (9:5).
32:16
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #72 Lukáš Chylek, asistoval #10 Tomáš Šurik (8:5).
31:09
Vyloučen hráč #11 Adrian Sznapka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
30:15
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Jan Chmiel, asistoval #10 Tomáš Šurik (7:5).
29:11
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
28:29
27:52
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #72 Lukáš Chylek (6:5).
24:22
Vlastní branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #30 Šimon Sewiola (5:5).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #94 Vojtěch Vilím družstva FbK Horní Suchá
24:00
24:00
22:46
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #17 Matěj Morávek (4:5).
22:40
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #10 Tomáš Šurik.
21:50
Vyloučen hráč #26 Vlastislav Zelený družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
19:21
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Vítek Chobot, asistoval #10 Tomáš Šurik (4:4).
18:17
Vyloučen hráč #72 Lukáš Chylek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
17:27
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #16 Jan Vlček, asistoval #18 Matyáš Lysek (3:4).
16:15
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Matěj Morávek, asistoval #64 Jan Ondrášek (2:4).
15:41
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #20 Filip Musil, asistoval #46 Radim Mrozek (2:3).
15:08
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger z trestného střílení (1:3).
12:00
12:00
10:54
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Matěj Morávek, asistoval #65 Tomáš Růčka (1:2).
10:24
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #27 Ondřej Satinský, asistoval #33 Jan Chmiel (1:1).
09:57
Vyloučen hráč #4 Vojtěch Závorka družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
05:55
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Matěj Morávek, asistoval #26 Matouš Kozel (0:1).
02:17
Vyloučen hráč #10 Tomáš Šurik družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
01:05
Vyloučen hráč #27 Ondřej Satinský družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a Radek Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Daniel Rissel; hráči v poli: Matěj Morávek, Matouš Kozel, Jan Rumplík, Oto Dressler, Adam Kopecký