1:1
2:1
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 6:2
2. Jakub Gorgosz, 4. Kryštof Friedel, 6. Viktor Mucha, 16. Viktor Mucha, 30. Dominik Sikora, 33. Jakub Gorgosz - 15. Šimon Sewiola, 36. Oto Dressler; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Radek Černý; vyloučení: 4 + Dominik Sikora OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Rostislav Rychlik ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:1;
36:00
35:30
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #37 Oto Dressler, asistoval #17 Matěj Morávek (6:2).
34:07
Vyloučen hráč #64 Jan Ondrášek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
33:09
Vyloučen hráč #21 Dominik Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
33:09
Vyloučen hráč #91 Adam Cieślar družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nesportovní chování.
33:09
Vyloučen hráč #21 Dominik Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov - osobní trest.
33:04
Vyloučen hráč #41 Jan Rumplík družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
32:24
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #37 Jakub Gorgosz bez asistence (6:1).
29:50
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #21 Dominik Sikora, asistoval #13 Viktor Mucha (5:1).
29:18
Vyloučen hráč #44 Jakub Czernek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:14
Vyloučen hráč #91 Adam Cieślar družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
15:45
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #13 Viktor Mucha, asistoval #37 Jakub Gorgosz (4:1).
14:37
Timeout FbC Coyotes Jablunkov
14:37
Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #37 Oto Dressler.
14:04
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #30 Šimon Sewiola, asistoval #4 Vojtěch Závorka (3:1).
12:00
12:00
10:07
Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #41 Jan Rumplík.
05:50
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #13 Viktor Mucha, asistoval #21 Dominik Sikora (3:0).
03:56
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #3 Kryštof Friedel, asistoval #44 Jakub Czernek (2:0).
01:14
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #37 Jakub Gorgosz, asistoval #21 Dominik Sikora (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Bartoš a Radek Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Daniel Rissel; hráči v poli: Matěj Morávek, Matouš Kozel, Jan Rumplík, Oto Dressler, Adam Kopecký