1:1
4:3
- : -

Florbal Jirkov - FD Teplice B 6:7
8. René Brožkovec, 20. David Dudek, 32. David Dudek, 35. Lubomír Bouše, 35. Jan Minařík, 37. Zbyněk Hlaváček - 4. Samuel Olexa, 4. Adam Betka, 14. Petr Janáček, 21. Lukáš Mucha, 38. Lukáš Mucha, 39. Samuel Olexa, 40. Matěj Rabel; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jaroslav Levý 11 - Daniel Weiss 35; po třetinách: 1:3, 1:1, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 17:7
45:00
44:59
Trestné střílení družstva Florbal Jirkov neproměnil #25 David Dudek.
44:59
Ve Fergie Timu neproměnil trestné střílení hráč týmu Florbal Jirkov David Dudek a tak dnešní první utkání končí 6:7 ve prospěch týmu FD Teplice .
39:25
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #13 Matěj Rabel, asistoval #86 Petr Janáček (6:7).
38:05
Timeout Florbal Jirkov
38:05
Na začátku 9.minuty hráč číslo 77 Samuel Olexa srovnává skóre utkání na 6:6 .
38:04
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #77 Samuel Olexa bez asistence (6:6).
37:53
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #86 Petr Janáček (6:5).
37:17
Vyloučen hráč #79 Lubomír Bouše družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hra rukou.
36:06
Dvěma slepenými góly Jirkov obrací vývoj utkání a dostává se do vedení 6:4
36:04
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #87 Zbyněk Hlaváček bez asistence (6:4).
34:25
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #50 Jan Minařík, asistoval #25 David Dudek (5:4).
34:02
A máme tu srovnáno v 5.minutě třetí trřetiny se prosazuje po individuální akci hráče číslo 87 hráč číslo 79 .
34:01
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #79 Lubomír Bouše, asistoval #87 Zbyněk Hlaváček (4:4).
31:07
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek, asistoval #32 Josef Náther (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:5
30:00
29:10
Vyloučen hráč #58 Jakub Derka družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání.
28:18
Vyloučen hráč #23 René Brožkovec družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
21:37
Vyloučen hráč #2 Ondřej Brabec družstva FD Teplice B na 2 minuty za nesportovní chování.
21:37
Vyloučen hráč #79 Lubomír Bouše družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nesportovní chování.
20:28
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #58 Jakub Derka (2:4).
19:26
V páté minutě druhé třetiny se prosadil hráč číslo 25 týmu Florbal Jirkov David Dudek a upravuje skóre utkání na 2:3 .
19:25
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek bez asistence (2:3).
15:01
Úvodní buly druhé třetiny opět vyhrál tým Florbal Jirkov .
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:6
15:00
14:59
Po první třetině je stav utkání 1:3 ve prospěch týmu FD Teplice  .
Střely po první třetině 12 ku 6 ve prospěch aktivnějšího Jirkova  ,avšak Teplice jsou daleko efektivnější .
13:40
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček, asistoval #77 Samuel Olexa (1:3).
12:42
Máme tu první přesilovu dnešního utkání , kdy byl vyloučen hráč týmu Florbal Jirkov číslo 50 za hru na zemi .
12:40
Vyloučen hráč #50 Jan Minařík družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hra na zemi.
07:27
Po tařka osmi minutách hr.Gy je poprvé překonán golmán Teplic  ze sedmé střely Jirkova. Gólově se prosadil hráč číslo 23 po nádherné individuální akci asistujícího hráče číslo 87.Stav utkání 1:2
07:26
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #23 René Brožkovec, asistoval #87 Zbyněk Hlaváček (1:2).
06:00
V posledních dvou minutách je držení balonku ze 75procent na straně celku Teplic .
03:05
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #29 Adam Betka bez asistence (0:2).
03:01
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #13 Matěj Rabel (0:1).
03:01
První gól utkní hned z první střely utkání zaznamenal hráč číslo 77teplického celku .
00:39
První tři střely v utkání vzešly z florbalek hráčů Jirkova
00:02
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál celek z Jirkova , který se okamžitě naží přejít dopředu a ztrácí míč.Nyní Teplice v držení balonu.
00:01
Vítáme vás u dnešního prvního utkání mezi Florbal Jirkov a FD Teplice B . Návštěvnost v hale je aktuálně na počtu 10diváků . Aktuální venkovní i vnitřní teplota je rovna 1stupni celsia .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Jaroslav Levý; hráči v poli: Jakub Adam, Josef Náther, Filip Neumaier, David Dudek, Jan Minařík