2:0
- : -
TROOPERS

TROOPERS - Spartak Pelhřimov 3:1
17. Jan Grábl, 50. Jan Grábl, 55. Vojtěch Potáček - 22. Tomáš Kocián; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Jan Chrást 15 - Libor Domkář 26; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Těžký zápas pro oba týmy které si sáhly na dno svých fyzických sil. Byli jsme o něco aktivnější a vítězství jsme si zasloužili. Děkuji skvělým divákům, soupeři, rozhodčím i Karlovi s Plakym za super pořádání.
Komentář hostů Koten Jan (Trenér):
Utkání určitě zajímavé pro diváky. Dnes musím poděkovat všem hráčům za přístup k utkání. Rozhodovali maličkosti, my jsme druhý gól dát bohužel nedokázali. Díky soupeři za utkání, a fanouškům včetně těch našich, kteří nás opět přijeli do Brna podpořit.
58:20
Přihrávku před branku od Fučíka blokuje Chrást.
57:45
Hosté ted několik dobrých příležitostí ke snížení, buď se nedokázali popasovat s míčkem nebo dobře blokují domácí.
55:56
Daler si pěkně obhodil obránce hostů, bohužel jeho střele chyběla přesnost.
55:45
Knězů od mantinelu, Chrást bezpečně do ruk.
54:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #10 David Mati (3:1).
54:11
Mati jak kdyby chodil na hotelovku servíruje Potáčkovi a ten prostřeluje Domkáře.
52:44
Chrást zastavuje kuličku před brankovou čárou.
52:30
Grábl je dobrý i na černou práci, dobře blokuje střelu.
51:24
Hosté nejsou spokojení se stávajícím výsledkem a ženou se dopředu s tím něco udělat.
50:40
Zakroucená střela Pešky, Domkář zasahovat nemusel.
49:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #27 Petr Kadlec (2:1).
49:00
Peška si zpracoval míč hrudníkem, střílí mimo.
48:48
Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
48:46
Střelu z půlky Chrást vyráží.
47:20
Nadýchaný balón pro Dalera, ten z voleje nepřekonal Domkáře.
45:50
Mati vykružuje oblouk okolo velkého brankoviště, jeho štiplavou střelu backhandem s potíži vyráží Domkář.
45:00
Nához Kociána sbírá Mlejnek.
44:20
Chrást rychle vytrčil nohu proti střele Zrzavého.
44:14
Škvrkala zastaven Peškou, nakonec z faulem.
42:40
Večeřa si nepřišel na Škvrkalu a do útoku se ženou hosté.
41:40
Budík vyslal Minicha do samostaného úniku, Domkář drží svůj tým zuby, nehty.
39:18
Zajímavá střela Zrzavého backhendem končí v rohu hřiště.
38:30
Přihrávka Knězů zpoza branky naštěstí proletěla pouze mezi nohama Kociána.
38:00
Dobrý puss Kaliny zastavuje Daler.
36:50
Pár nahrávek si vyměnili Suchomel a Peška, druhý jmenovaný zkusil nadějnou střelu, která za Domkářem nekončí.
34:00
Ani druhá střela Smejkala nedoletěla k Chrástovi.
33:00
Kocián z první, Chrást se dobře přesunul a připisuje si pěkný zákrok za který ho určitě doma pochválí.
32:40
Suchomel netradičně za útočnou brankou sbírá cenné vteřinky.
32:10
Domácí se konečně osvobozují, hosté hrají dobře na balónku v průběhu přesilovky.
31:10
Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:10
Voltner žduchnul do Domkáře, který už držel míček a půjde zpytovat svědomí.
29:30
Skákavý míček napotřetí chytá Domkář.
27:50
Střelu Knězů blokuje domácí hráč až za mantinel, rozehrávat budou hosté.
26:50
Ke sražené střele z půlky se dostal Mati, backhandem nezvládl zakončit přesně.
25:40
Dobrá souhra Grábla a Budíka, proti střele domácího kapitána byl ale rychle přesunutý Domkář úspěšný.
24:30
Voltner opět do pozorného Domkáře.
24:10
Daler bachkendem, pouze do zadního mantinelu.
22:40
Večeřa z rohu nahazuje na Domkáře, ten opět pozorný.
22:37
Voltner skóruje do posunuté branky, ovšem míček přešel brankovou čáru směrem k půlce, gól tedy není možné uznat.
22:20
Dalerovi útočné snahy maří Hendrych.
21:35
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #37 Kryštof Smejkal (1:1).
21:35
Rychlá rozehrávka a Kocián do protipohybu Chrásta vyrovnává.
21:10
Fučík proběhl celou útočnou půlku, přihrávku na Knězů ovšem neprocpal.
20:20
Knězů si nezvládl prohodit Suchomela, domácí u míčku.
20:00
Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
20:00
Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Grábl se porafal se Škvrkalou a oba začnou druhou část na trestné židličce.
20:00
Střely v 1. části: 12:2
20:00
19:48
V dobré šanci Grábl, Domkář střelu dobře pokryl.
19:30
Nához Pešky zblokovaný Martínkem.
17:30
Skákavý míček netrefuje Smejkal vůbec dobře a Chrást je bez práce, alespoň co se týče chytání, jinak je to samozřejmě zaměstnaný zodpovědný člověk s rodinou.
16:42
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #66 Daniel Minich (1:0).
16:42
Domkář zraněný, uvidíme jak to dopadne, hosté nemají náhradního golmana.
16:42
Domkář se kousnul a pokračuje ve hře.
16:33
Domkář zázračně kryje pokus Minicha z brankové čáry.
16:10
Suchomelův pokus z půlky, Domkář si našel skulinku kterou míček viděl a poté zachytil.
15:35
Smejkal nabral míček na čepel a zkusil přehodit Chrásta.
15:09
Voltnerův dobrý pokus blokuje Zrzavý.
14:48
Daler prochází přes hostující hráče jako nůž dobře rozehřátým máslem, jeho zakončení už tak lahodné není, míček sbírá za brankou Domkář.
12:40
Zrzavý si z půlky naběhl skoro až do rohu ze kterého zkoušel zakončit, skóre se nemění.
12:00
Pavla v situaci 2 na 1 hledá volného Voltnera, přihrávku přerušuje hostující Fučík.
11:35
Mlejnkův důraz se nesetkal s pochopením ze strany rozhodčích a hosté rozhrávají z útočného rohu.
11:00
Gráblovi přeskakuje míček, Škvrkala ve velké šanci nedokázal dobře zakončit.
10:00
Dobré střídání třetí lajny domácích, celou dobu kombinovali v útočném pásmu.
09:45
Domácí vysoko napadají.
08:40
Suchomel se pěkně vytočil na střed hřiště, branku hostů míjí o pár centimetrů (samozřejmě jeho střela, ne hráč samotný).
07:20
Daler na úplně volného Voltnera, ten přihrávku vzduchem zazdil do zadního mantinelu.
05:00
Hosté střídají, což otevírá Beránkovi nevídané útočné možnosti. Ten se ovšem šance zalekl a zakončuje pouze do zadního mantinelu, který už má víc zásahů jak Domkář.
04:20
Domkář pěkně do levé ruky chytá pokus Kadlece z velkého úhlu.
04:00
Pavla z otočky pouze na Kadlece za bránou hostů.
02:40
Mozr se probil před Chrásta, zakončení za moc nestálo a míček v rukou domácího brankáře.
01:22
Nához z vlastní poloviny od Pavly, Voltner neobstál před Domkářem.
00:50
Střela Kutílka od mantinelu pouze do zadního mantinelu.
00:10
Hosté vyhrávají buly a hrají na míčku na svojí polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Libor Domkář; hráči v poli: Tomáš Kocián, Jan Knězů, Václav Fučík, Kryštof Smejkal, Matěj Kutílek
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Jan Grábl, Daniel Budík, Jakub Peška, Daniel Minich