1:5
3:7
- : -

FBC Panthers Liberec - FBC DDM Kati Kadaň 8:15
4. David Böhm, 6. Jan Burkoň, 13. Lukáš Veselý, 18. Lukáš Veselý, 38. Tomáš Szabo, 43. Pavel Hůza, 43. Jan Král, 49. Ondřej Neuman - 5. Lukáš Pardubský, 14. Ondřej Kopp, 19. Jaroslav Michálek, 23. Lukáš Pardubský, 26. Patrick Lenke, 29. Mikuláš Kulík, 32. Patrick Lenke, 34. Lukáš Pardubský, 45. Patrick Lenke, 46. Ondřej Kopp, 52. Ondřej Kalach, 56. René Chodura, 58. Jaroslav Michálek, 60. Ondřej Kopp, 60. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 8:6; využití: 3:4; diváků: 27; zásahy brankářů: Vít Vaníček 23 - Milan Stránský 21; po třetinách: 4:3, 1:5, 3:7;
Komentář domácích Obermann Jan (Trenér):
Od druhé třetiny strašidelný výkon. Soupeře jsme sami posadili na koně. Takhle se bohužel hrát nedá. Gratulujeme soupeři a uvidíme zítra.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Konečně jsme dneska hráli to co jsme předváděli celou sezonu. Docela nečekaně na gumě na který jsme jalový. Kéž by nám to vydrželo i do zejtra.Děkujem soupeři, pořadateli a divákům.
60:00
Střely ve 3. části: 13:13
60:00
59:59
Vyloučen hráč #88 Pavel Hůza družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
59:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský bez asistence (8:15).
59:15
Domácí to ještě zkouší bez brankáře, na vyrovnání už čas ale není
59:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #9 Daniel Jäschke (8:14).
58:27
Domácí to zase zkouší tentokrát v pěti proti čtyřem
57:57
Vyloučen hráč #62 David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
57:57
Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
57:15
Domácí jsou v šesti
57:05
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #33 Dominik Šebek (8:13).
55:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura, asistoval #9 Daniel Jäschke (8:12).
55:48
Hosté se prosazují i při hře čtyři na čtyři.
55:07
Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
54:16
Vyloučen hráč #13 Patrick Lenke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování.
51:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Ondřej Kalach, asistoval #15 David Budák (8:11).
51:53
Kadaň se uklidnila další brankou. Do konce chybí osm minut, domácí ale nic nevzdávají
50:54
Hosté se snaží zase zvýšit vedení, ale naštěstí netrefili branku
48:37
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #35 Lukáš Veselý (8:10).
48:37
Domácí Noumič dorazil střelu Vesyho a PANTHERS využívají přesilovku.
47:04
Vyloučen hráč #30 Marcel Kalfiřt družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
45:32
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #21 Petr Chládek (7:10).
45:21
Hosté další brankou uklidňují hostující střídačku
44:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (7:9).
44:25
Kadaň se ale rychle oklepala a navyšuje vedení. Odskočili na rozdíl dvou branek
42:35
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
42:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #62 David Böhm (7:8).
42:34
Kolik to bylo? Snad jen dvacet jedna vteřin a Král přeloboval hostujícího golmana a snižuje jen na rozdíl jedné branky. Takhle se to domácím divákům líbí
42:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:8).
42:01
Hůzič si pomíchal hostujícího golmana ala pocem kam mi to jdeš a je to zase jen o dvě branky
40:45
Hned v první minutě se domácí pokusili vsítit branku, ale trefili akorát hostujícího brankáře do helmy. Každopádně pozitivní začátek ze strany domácích
40:01
Domácí se před třetí třetinou řádně poradili a snad najdou recept na zatím velice běhavé hráče hostích
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:12
40:00
39:50
Šance na obou stranách, nejprve domácí stříleli pouze do hostujícího brankáře a následně Vaníček zachytil těžkou střelu. Stav se na konci druhé třetiny nemění
37:49
Hned se o trochu lépe dýchá. Domácí využívají přesilovku po pěkné kombinaci a Szabo dává domácím naději
37:48
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #88 Pavel Hůza (5:8).
37:25
Vyloučen hráč #7 Lukáš Pardubský družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:30
S domácími je zle. Soupeř odskakuje do vedení o čtyři branky. V oslabení se jim podařilo skorovat.
33:10
32:34
Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
31:03
Timeout FBC Panthers Liberec
31:03
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #7 Lukáš Pardubský (4:7).
30:30
Dnes jsou rozhodčí háklivý na každý faulík, takže tady máme další přesilovku hostů
30:19
28:19
Další využitá přesilovka hostů. Kadaň odskakuje do dvoubrankového vedení
28:18
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík bez asistence (4:6).
27:38
Vyloučen hráč #62 David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
26:30
Začátek druhé třetiny se domácím zachytit nepodařilo. Hosté už vedou. Domácí se potřebují nadechnout
25:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #33 Dominik Šebek (4:5).
25:17
Domácí se ubránili a můžou začít pomýšlet na útok.
23:10
Komplikace pro domácí. Čeká je další oslabení. Snad teď budou úspěšnější a ubrání se
23:09
Vyloučen hráč #62 David Böhm družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:4).
22:35
Hosté srovnávají v přesilovce. Na začátku druhé třetiny můžeme začít zase od znova
21:44
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
20:40
Domácí začali tlakem, ale pokusu skončily na blokojících hráčích nebo na brankáři. Stav se nemění
17:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #69 Dominik Hiadlovský (4:2).
17:57
Rychlá a svižná taková byla golová střela Vesyho. Opět o dvě branky. V liberecké hale je zase trochu veseleji.
13:22
13:21
Hosté snižují po rychlé kombinaci. Kombinace zpoza branky před rozhozenou obranu domácích. Je to jen o gól
12:06
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #18 Tomáš Szabo (3:1).
12:05
Přesilvka využita! Z levého mantinelu napřáhl Vesy a nemýlil se. Panthers odskakují na dvojbrankové vedení
11:19
Hostující Chládek spadnul na zem a přitom zahrál míček. Verdikt je jasný, hosté jsou ve čtyřech a domácí čeká přesilovka
11:18
Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
09:52
Projektil na golmana Kadaně vyslal domácí Domajs. Střela ale v síti neskončila
09:10
Domácí se ubránili a můžou zase pomýšlet směle na útok
07:45
Noha a tyčka zasáhly proti střele hostujícího útočníka. Domácí se zatím brání dobře, i díky finesám Vesyho
06:46
Vyloučen hráč #17 Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
05:31
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:1).
05:30
I takové branky platí. Dorážka těsně před brankářem a domácí si berou vedení zpět na svojí stranu
05:02
Domácí brankář je v neustálé permanenci. Drží ale jako čínská zeď mongolské nájezdníky
04:21
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (1:1).
04:20
Nakonec se ale Kadaň dočkala a rychle srovnává. Škoda začínáme zase od znova.
03:50
Kadaňští se snaží rychle vyrovnat, proti je domácí golman
03:02
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #62 David Böhm bez asistence (1:0).
03:01
Z předbrankového prostoru se trefil domácí sváteční střelec David Bohm. Na střídačku si s sebou odnesl golový míček. Radost na domácí straně
01:50
Další zákrok předvedl domácí gólman, který vyhlavičkoval střelu hostujícího útočníka z půlky hřiště
00:01
Třetí utkání mezi Panthers a Kadaní právě začalo. V první šanci se ocitli hosté, ale zasáhl domácí Vaníček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Tomáš Miksánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Petr Chládek, René Chodura, Marek Pokorný, Daniel Jäschke, Ondřej Kopp
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, David Böhm, Jan Burkoň, Ondřej Neuman