2:4
- : -
TJ Turnov

Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov 5:10
19. Lukáš Panenka, 25. Lukáš Panenka, 26. Daniel Havlíček, 48. Jan Hrdlička, 57. Ondřej Filip - 10. Jaroslav Šmída, 12. Jaroslav Šmída, 13. Šimon Janoušek, 13. Lukáš Maršík, 28. Tomáš Vitásek, 32. Tomáš Jiránek, 50. Lukáš Maršík, 52. Štěpán Matěcha, 56. Emil Hejduk, 60. Lukáš Švitorka; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:2; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Marek Paleček 3, Ondřej Kudrnáč 10 - Petr Suchomel 20; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:4;
Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Chladný přístup k zápasu nám sebral šanci snížit stav série. Zítra to bude boj, který doufáme vyhrajeme. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Kromě jedné pasáže ve druhé třetině jsme byli po celý zápas jasně lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Jsem velice rád, že jsme si zkušeně pohlídali konec a vyhnuli se dalšímu dramatu. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:40
Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
59:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #66 Jiří Ptáčník (5:10).
59:16
Napodruhé ale trefuje a je rozhodnuto...

56:51
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #3 Ondřej Kočí (5:9).
56:51
Ondra "Drobek" Filip dává nekompromisní střelou pod víko ještě šanci domácím na obrat
56:18
Vyloučen hráč #2 Tomáš Jiránek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
56:15
Domácí v šesti!
55:36
Timeout Florbal TJ Kobylisy
55:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:9).
55:36
Hosté bohužel proměňují přesilovku a s domácími to nevypadá bohužel dobře... budeme věřit na zázraky!!!
54:05
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
53:03
Hosté v plném počtu
51:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (4:8).
51:52
.........
51:03
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
51:03
První přesilovka i pro domácí, snad v ní neinkasují...

50:41
Panenkova nebezpečná střela končí na pupku Suchomela.
49:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #17 Štěpán Matěcha (4:7).
49:30
Po domácím tlaku se z ničeho nic prosazuje turnovský Maršík.
47:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (4:6).
45:20
Hezká kombinace domácích knčí střelou nad.
44:15
Tyč po střele Šimáčka!
43:05
Klouda končí na stídačce hostů
41:25
Začátek 3. třetiny zatím ve v tempu, které jsme v tomto zápase ještě neviděli. Je to rychlé jak TGV na francouzské železnici.
36:59
Domácí oslabení ubránili a je to znova 5 na 5.
34:59
Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
33:07
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
31:58
Fíla Janeba důležitým zákokem na brankové čáře zamezuje dalšímu inkasovanému gólu.
31:08
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #2 Tomáš Jiránek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (3:6).
31:08
Jiránek vymetl šibenici a zvyšuje vedení Turnova.
29:27
Hrdlička ze středu mimo.
27:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:5).
27:32
Hezký zákok Kudrnáče po střele Vitáska
27:32
Na další střelu Vitáska byl už Kudrnáč krátký.
26:25
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:25
První přesilovka pro hosty
25:00
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #91 Adam Kropík (3:4).
25:00
Nejdříve Lukáš "doktor" Panenka hezky uklidil k tyči a následně nedal Suchomelovi šanci Havlíček. Rázem je to pouze o jeden gól!
24:16
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #43 Vojtěch Semerád (2:4).
20:00
Úvodní buly 2. třetiny tentokráte pro hosty.
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
18:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka bez asistence (1:4).
18:10
Panenka dalekonosnou střelou z vlastní poloviny vymetá šibenici a snižuje na 1:4!
15:05
Havlíček baseballově těsně vedlě hostující branky.
12:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #29 Jakub Janoušek (0:4).
12:55
Střídání brankáře. Nový brankář #26 Ondřej Kudrnáč družstva Florbal TJ Kobylisy
12:55
3 rychlé góly znamenají střídání domácího brankáře Palečka. Nutno dodat, že ty góly nebly jeho.
12:06
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #22 Emil Hejduk (0:3).
11:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #17 Štěpán Matěcha (0:2).
09:28
09:28
Hosté se z nenápadné akce ujímají vedení v zápase.
07:45
Alex Meki by obstál i ve fotbale, když nekopromisním odkopem zastavuje šanci souprře.
06:09
Švitorkovu nepříjmnou střelu vyráží Paleček
05:03
První střela v podání hostujícího Matěchy blokuje Janeba.
03:30
Přečíslení 3 na 1 domácí nevyřešili dobře...
03:02
Kloudova nepovedení střela končí za mantinelem.
01:12
První pěkná střela od Semeráda končí ve výstroji Suchomela.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Tomáš Jiránek, Jaroslav Šmída, Jakub Janoušek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Boris Nouzák
00:00
Hezký večer z kobyliské Šatna arény. Dnes nás čeká 3. utkání série play-down Národní ligy mezi domácím týmem Kobylis a hostujícími hráči z Turnova. Stav série je 2:0 pro Turnov, avšak obě utkání na severu republilky byly vyrovanné, tak uvidíme, jak to dopadne dnes.