0:0
1:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Bulldogs Brno 4:3
3. Lukáš Pobořil, 6. Matěj Sedláček, 19. Adam Mikoláš, 51. Šimon Soukup - 44. Adam Vágner, 48. Adam Zukal, 58. Petr Šubrt; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 66; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 18 - Filip Prokeš 26; po třetinách: 3:0, 0:0, 1:3;
Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér):
Jsem rád, že jsme si vybrali tohoto soupeře, protože nás to nutí být neustále ve střehu a maximální koncentrovanosti. Dneska dobrá 1.třetina, kdy soupeř ještě chtěl hrát florbal. potom zaparkoval autobus a hrál na brejky. Ve třetí třetině jsme vypadli z tempa a byli zbytečně nervozní a soupeř toho využil, ke snížení skóre. I tak musím kluky pochválit, že to zvládli a urvali 1 bod. Je to play-off a to vše k tomu patří. Těšíme se zítra na zápas v Brně, budeme ještě lepší. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
V první třetině jsme si zvykali na tempo vyšší soutěže a bohužel jsme v této části dostali 3 góly, které rozhodly. V dalších částech hry jsme odehráli skvělé utkání, kde jsme stupňovali tempo a nechybělo málo, abychom srovnali. Krásné utkání a věřím, že v Brně sérii srovnáme a vrátíme se zpátky do Ostravy. Mockrát děkuji fanouškům za dnešní podporu v Ostravě, soupeři za utkání a svým svěřencům za dnešní výkon - byl luxusní! AVÉ BULLS :)
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
59:01
Buldocí zkouší hru bez brankáře.
57:53
Hostující vysunuli svůj pressink velmi vysoko a domácím to dělá znažné obtíže. Atmosféra houstne.
57:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #40 Petr Šubrt, asistoval #84 Adam Zukal (4:3).
57:00
Buldoci měli přiležitost rozehrávat standardní situaci na velkém brankovišti ostravy v průběhu přesilové hry. Tuto standardku využili brněnští dokonale.
56:16
Hostující celek začíná přesilovou hru rovnou s 6 hráči v poli bez brankáře.
56:15
Timeout Bulldogs Brno
56:15
Vyloučen hráč #20 Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vražení zády.
54:01
Další velká šance pro Martina Sedláčka, ale opět si z ní nedokázal poradit jinak, než o míček úplně přijít.
52:40
Chatrný má dnes přilepenou smůlu na čepeli. Nadvakrát se snažil překonat Prokeše z bezprostřední vzdálenosti, ale ze zlou se potázel.
50:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #85 Lukáš Pobořil (4:2).
50:21
Po delší odmlce se konečně hráči Ostravy prosazují díky přesilové hře.
49:08
Vyloučen hráč #84 Adam Zukal družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
47:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #12 David Zemánek (3:2).
47:29
Velmi rychle využívá brněnský tým přesilovou hru, to když Zukal se přesně trefuje mezi nožky domácího Antoniaziho.
47:11
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
44:00
Martin Sedláček dostal naloženo od brněnský soků. Chytá se za kontík, z těžka a v bolestech odchází za mantinel.
43:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #84 Adam Zukal (3:1).
43:32
Máme tady první gól Brna. V závaru před domácí brankou se nejlépe zorientovla Vágner a po zemi na bližší tyčku snižuje na 1:3 z pohledu Brna.
40:01
Stibor sebral veškerou svou odvahu a můžeme jej vidět na hřišti i ve třetí třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
39:59
V samotném závěru druhé třetiny pohrdl Stibor vyloženou šancí ke skórování, do které ho vyslal Pobořil. Stibor poté okamžitě utekl do útrob stadiónu za zvuku bučení ostravských tribun, aby nemusel čelit tvrdé kritice domácích fanoušků, že s touto stoprocentní šancí naložil nejhůře jak mohl. Jsme zvědavi, zda se Stibor odhodlá vstoupit na ostravskou palubovku i ve třetí třetině, nebo zůstane v šatně skryt pod propoceným ručníkem.
39:34
Chatrného prudkou střelu vyráží Prokeš svou helmou.
38:11
Rozezvoněla se tyč po střele Zukala. Buldoci začínají kousat.
35:00
Antonizaci teď lapil střelu Vágnera podobným způsobem, jako Evou jablko ze stromu poznání.
33:41
Pobořil netrefil úplně ideálně pas Stibora, který mu nahrával před zcela odkrytou hostující branku. Míček posléze letěl do protějšího rohu hřiště.
33:29
Buldoci přežili oslabení.
32:02
Dva pokusy Chatrného zatím pokaždé skončili na brněnském bloku.
31:29
Vyloučen hráč #5 Petr Vaverčák družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
29:20
Fantastický Antoniazi svými spektakulárními zákroky prozatím drží čisté konto.
27:49
Matěj Sedláček dlouhou přihrávkou vyslal Pobořila do brejku. Ten se rovnou z prvního dotyku ze vzduchu pokoušel prostřelit Prokeše. Gólem brejková situace ale nekončí.
24:12
Zemánek prověřil pozornost Antoniaziho, druhý jmenovaný byl připraven.
23:00
Chatrný se vytočil ke střele, Šubrt v bloku.
21:00
Na minutu zamkla Ostrava buldoky na jejich půlce. Vyloženou šanci ke skórování si však FBC nevytvořilo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:29
Výhodu odloženého vyloučení zužitkovává Adam Mikoláš svým pohotovým zákrokem před hostující psí boudou.
18:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #85 Lukáš Pobořil (3:0).
17:20
Jako podle kružítka Tomek vykroužil oblouk po celé šíři hřiště, aby poté nastřelil brankovou konstrukci.
14:15
Pobořil utíkal sám v oslabení na branku hostí. Těsně před gólmanem však zničeho nic udělal nečekanou otočku a přihrál na zcela osamoceného nabíhajícího si Stibora, který míček ale nedokázal trefit a poslat tak Ostravu do tříbrankového vedení.
14:00
Sérii příležitostí si vytváří v přesilové hře Brna převážně hráči domácího celku.
13:12
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
13:12
"Je to hrubián!", zvolal rozhodčí a poslal Tomka na trestnou lavici.
11:40
Domácí jsou při chuti. Hýří pohybem a vytvářejí si jednu šanci za druhou.
11:02
Pasáž drobných faulů na obou stranách končí standardní situací buldoků.
09:34
Jedovatá střela vyletěla z hole Elbla. Pohotovým zákrokem však stačil Prokeš gólu zamezit.
08:45
Vítovec se prokličkoval ke střele, která jen těsně minula pravou tyč brněnské branky.
08:19
Brno se po delší době osmělilo ke vstupu na území domácí obranné poloviny. Dlouho tam však nezůstalo.
07:10
Martin Sedláček ve 100% gólové šanci naprosto selhal!
05:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #85 Lukáš Pobořil (2:0).
05:29
Stejná situace jako při úvodní brance tohoto zápasu, role si ale tentokrát Matěj Sedláček s Pobořilem vyměnili.
02:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (1:0).
02:26
Matěj Sedláček křižným pasem vyzval Pobořila ke skórování. Lukáš Pobořil tuto výzvu s radostní příjmul.
01:15
Zukal se vytočil ke střele přes ruku. Jeho projektil jemně vyplašil domácího brankáře Antoniaziho.
00:20
Tvrdý zákrok na Stibora, který byl naražen na hrazení. Faul však nebyl potrestán dvěma minutama. Domácím je ponechána standardní situace.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Prokeš; hráči v poli: Michal Veselovský, Filip Mazáč, Adam Vágner, Adam Zukal, Jan Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil, Martin Stibor