2:4
2:4
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - Florbal Liberec 5:9
5. Stanislav Pokorný, 21. Michal Třešňák, 21. Petr Smrkovský, 36. Petr Bartoň, 42. Pavel Dostál - 10. Jan Brynda, 19. Martin Šír, 22. Jan Brynda, 29. Jan Brynda, 30. Martin Šír, 34. Martin Šír, 36. Tomáš Horáček, 37. Jan Brynda, 40. David Podobský; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Jakub Mauer; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Roman Drotoš ? - Marek Zdvíhal ?; po třetinách: 1:1, 2:4, 2:4;
45:00
41:59
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #69 Pavel Dostál, asistoval #9 Stanislav Pokorný (5:9).
40:03
Vyloučen hráč #16 Jakub Švarc družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
39:03
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #4 David Podobský bez asistence (4:9).
36:27
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #8 Martin Šír (4:8).
36:24
Vyloučen hráč #8 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:32
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #7 Petr Bartoň, asistoval #89 Josef Strouhal (4:7).
35:08
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
35:08
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #6 Tomáš Horáček, asistoval #11 Jiří Cihlář (3:7).
33:37
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #8 Martin Šír bez asistence (3:6).
30:00
30:00
29:09
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #8 Martin Šír, asistoval #11 Jiří Cihlář (3:5).
28:53
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #2 Jan Brynda z trestného střílení (3:4).
25:56
Vyloučen hráč #68 David Rubáš družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:40
Vyloučen hráč #7 Petr Bartoň družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za hrubost.
21:09
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #2 Jan Brynda bez asistence (3:3).
20:54
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (3:2).
20:40
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #2 Michal Třešňák, asistoval #16 Jakub Švarc (2:2).
18:35
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #8 Martin Šír bez asistence (1:2).
15:00
15:00
09:05
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil #2 Jan Brynda, asistoval #10 Pavel Urbánek (1:1).
07:48
Vyloučen hráč #21 Jan Kopecký družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:25
Vyloučen hráč #7 František Christian družstva Florbal Liberec na 2 minuty za sekání.
04:16
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #8 Petr Smrkovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Hnídek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Liberec:
00:00
Line-up domácích SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Roman Drotoš; hráči v poli: Jakub Švarc, Michal Třešňák, Petr Bartoň, Lukáš Muška, Jan Kopecký