1:2
0:2
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 6:5pn
2. Radek Šindelář, 5. Petr Dohnal, 8. Lukáš Kobliha, 13. Radek Šindelář, 17. Radek Šindelář, N Lukáš Kobliha - 6. Tadeáš Doucha, 19. Pavel Hájek, 25. Vojtěch Doucha, 35. Ondřej Zelený, 37. Pavel Hájek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 0:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #10 Lukáš Kobliha a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #83 Petr Blažej , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #7 Radek Šindelář , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #32 Pavel Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #49 Vojtěch Press , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #70 Chi Hieu Nguyen , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:39
Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
43:27
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
43:08
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
36:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #32 Pavel Hájek bez asistence (5:5).
34:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #39 Marek Zelený (5:4).
30:00
30:00
25:50
Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za zdržování hry.
24:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #5 Ondřej Zelený (5:3).
18:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #5 Ondřej Zelený (5:2).
16:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #96 Ondřej Janata (5:1).
15:00
15:00
14:29
Vyloučen hráč #10 Lukáš Kobliha družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
12:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Radek Šindelář bez asistence (4:1).
07:18
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #49 Vojtěch Press (3:1).
05:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #39 Marek Zelený (2:1).
04:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #44 Petr Dohnal, asistoval #7 Radek Šindelář (2:0).
01:08
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #49 Vojtěch Press (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Martin Zima, Matěj Šaroch, Gustav Ondrejčík, Petr Blažej, Chi Hieu Nguyen
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ondřej Janata, Radek Šindelář, Vojtěch Press, Jiří Kračman, Lukáš Kobliha