1:3
0:2
- : -

FA Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice 2:8
7. Nikola Fuková, 16. Zuzana Nevařilová - 10. Tereza Procházková, 12. Kristýna Pfauserová, 15. Kristýna Pfauserová, 22. Zuzana Hynková, 25. Kateřina Bícová, 25. Nikola Malátová, 35. Eva Stehlíková, 42. Kateřina Bícová; rozhodčí: Gerold Rachlinger - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Lucie Drozdová ? - Veronika Šedivá ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:2;
45:00
41:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #64 Jana Dítětová (2:8).
39:42
Vyloučen hráč #12 Lada Tancerová družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
36:35
Vyloučen hráč #49 Kateřina Bícová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
34:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Eva Stehlíková bez asistence (2:7).
30:00
30:00
24:23
Timeout FA Č. Budějovice
24:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Nikola Malátová, asistoval #93 Petra Skříšovská (2:6).
24:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #49 Kateřina Bícová, asistoval #29 Adéla Robenhauptová (2:5).
21:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #99 Zuzana Hynková, asistoval #29 Adéla Robenhauptová (2:4).
21:25
Vyloučen hráč #31 Tereza Důrová družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:01
Vyloučen hráč #23 Kristýna Pfauserová družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
15:58
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #21 Zuzana Nevařilová, asistoval #66 Pavla Vlčková (2:3).
15:00
15:00
14:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Kristýna Pfauserová, asistoval #16 Barbora Holmanová (1:3).
11:28
09:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #62 Tereza Procházková, asistoval #25 Jana Dřevová (1:1).
06:07
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #33 Nikola Fuková, asistoval #49 Nikola Němcová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Gerold Rachlinger a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích FA Č. Budějovice: brankář: Lucie Drozdová; hráči v poli: Petra Novotná, Pavla Vlčková, Marie Procházková, Zuzana Nevařilová, Lada Tancerová