2:1
1:0
- : -

BLACK ANGELS YONEX - TJ Centropen Dačice 8:3
3. Matěj Hodač, 3. Tomáš Horák, 4. Matěj Budínský, 10. Ondřej Pecka, 13. Michal Robek, 23. Tomáš Vinkler, 23. Michal Robek, 35. Michal Robek - 4. Tomáš Konečný, 13. Petr Bastl, 19. Tomáš Konečný; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Kryštof Pecka 13 - Wilhelm Vrba 20; po třetinách: 5:2, 2:1, 1:0;
Komentář domácích Hausmann Jan (Trenér):
Po dobrém vstupu do utkání jsme polevili a prohranými osobními souboji umožnili soupeři skórovat. Mohli jsme přidat více gólů, ale bohužel nás stále trápí neproměňování šancí. Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 10:4
45:00
44:55
Vyloučen hráč #91 Petr Bastl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
44:15
Vinkler beckhandem trefuje místní klimatizaci.
41:15
Krajňák ve svém debutu za dorostence předvání slušný výkon.
39:00
Hlasatel dostává domácí fanoušky do tempa.
37:15
Duo Vinkler- Pecka v samostatném úniku nedokázalo skórovat.
34:56
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #74 Michal Robek bez asistence (8:3).
31:00
První lajna Angles odehrála dobré střídání.
30:01
Slyšíme pokřiky obou družstev a třetí třetina může začít.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:8
30:00
29:26
Urostlý Zeliska odstavuje drsným zákrokem Nováka.
27:40
Horák v samostatném úniku neoklamal brankaře.
27:20
Vrba střílí Peckovi jen do hrudě.
26:31
Vinkler důrazně u mantinelu, ale za hranou pravidel.
26:04
Vyloučen hráč #31 Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
23:20
Vyloučen hráč #87 Waldemar Vrba družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
22:40
22:21
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #4 Matěj Budínský (6:3).
20:15
Vyloučen hráč #31 Jakub Bartušek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný, asistoval #36 Kryštof Budíček (5:3).
12:33
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #52 Matyáš Nosek (5:2).
12:21
11:35
Bleci kontrolují průběh utkání.
09:03
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #9 Matěj Hodač (4:1).
08:13
Nebezbečná střela Hodače od mantinelu.
07:41
Vyloučen hráč #88 David Novák družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:46
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #9 Matěj Hodač (3:1).
03:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný bez asistence (2:1).
02:42
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #31 Jakub Bartušek (2:0).
02:36
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:0).