1:7
0:4
- : -

TJ Centropen Dačice - BLACK ANGELS YONEX 2:13
6. Petr Bastl, 27. Tomáš Konečný - 4. Michal Robek, 13. Ondřej Pecka, 19. Jakub Bartušek, 22. Tomáš Horák, 22. Tomáš Horák, 22. Matěj Hodač, 26. Ondřej Pecka, 27. Ondřej Pecka, 28. Jakub Bartušek, 38. Tomáš Horák, 39. Jakub Bartušek, 40. Tomáš Horák, 41. Kryštof Edvard Krajňák; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba 0 - Vojtěch Havrda 38; po třetinách: 1:2, 1:7, 0:4;
Komentář domácích Procházka Miloš (Trenér):
Soupeř byl ve všech směrech lepší. První třetinu jsme drželi krok, potom jsme odešli fyzicky a zápas se proměnil v marnou snahu o změnu utkání. Děkujeme soupeři za fér souboj.
Komentář hostů Hausmann Jan (Trenér):
Díky soupeři za dvojutkání. Potrápil nás v osobních soubojích na naší půlce a musím vyzdvihnout i kvalitní jejich kvalitní střelu. My jsme prospali první třetinu. Po pauze jsme se zvedli a ve druhém třetině rozhodli.
45:00
Střely ve 3. části: 4:21
45:00
44:11
Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:32
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Kryštof Edvard Krajňák, asistoval #27 Daniel Zeliska (2:13).
39:13
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #10 Kryštof Edvard Krajňák (2:12).
38:23
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #53 Ondřej Pecka (2:11).
38:23
Bartušek dalekonosnou střelou zapisuje do statistik další hattrick.
37:02
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák bez asistence (2:10).
37:02
Horák kompletuje další hattrick dnešního duelu.
36:00
Diváci žádají desítku
35:20
Hlavní arbitr dnešního duelu zastavuje rychlou rozehrávku Angels.
34:10
Bartušek po pěkné individuální akci skórovat nedokázal.
31:17
Pecka promáchl a v tribunách to mohutně zahučelo.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:12
30:00
27:49
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #10 Kryštof Edvard Krajňák (2:9).
27:49
Bartuškova střela doplachtila za záda golmana.
26:48
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #15 Vít Kašpárek (2:8).
26:20
Basil ze standartky orazítkoval tyčku.
26:02
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný bez asistence (2:7).
25:40
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #9 Matěj Hodač (1:7).
25:25
Hron se při přeskoku mantielu málem zranil. Snad zápas dohraje.
24:24
Bartušek obětavým zákrokem blokuje střelu.
23:55
Zeliska vystihl přihrávku, později však fauloval.
21:55
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #15 Vít Kašpárek (1:6).
21:42
21:07
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:4).
20:30
Hra se začína přiostřovat a DJ tématicky pouští znělku z Peaky Blinders
18:10
Bartušek po vstřelené brance hezkým gestem podpořil vojáky na Ukrajině
18:08
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #74 Michal Robek (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:7
15:00
12:00
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka bez asistence (1:2).