3:0
4:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - SOKOLI Pardubice 12:4
4. Matěj Bednář, 6. Jaroslav David, 7. Martin Umlášek, 12. Martin Umlášek, 19. Michal Malec, 21. Jakub Vařecha, 23. Jakub Vařecha, 36. Martin Umlášek, 47. Jaroslav David, 51. Jakub Vařecha, 58. Marek Zapletal, 58. Martin Noháček - 2. Ondřej Machatý, 7. Lukáš Drahný, 49. Lukáš Drahný, 59. Lukáš Drahný; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Matěj Buršík 20 - Matěj Denemark 20; po třetinách: 5:2, 3:0, 4:2;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Hodně divoký začátek utkání, od druhé části jsme se zklidnili, přidali jsme na kvalitě mezihry a padli nám tam některé šťastné branky, díky tomu jsme dostali relativně brzy zápas pod kontrolu a vítězství jsme si pohlídali až do konce. Jsem rád, že jsme žádnou pasáž zápasu i přes jasný výsledek nevypustili. Těšíme se na čtvrtfinále a díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
Dnes máme ze zápasu i přes výraznější rozdíl ve skóre o něco lepší pocit než včera. Bylo tam z naší strany větší nasazení, energie i "drajf", který nám včera trochu chyběl. Hattrick zalouženě postupue, podal vyspělejší a zkušenější výkon. Pro naše hráče jsou to nové zkušenosti a zápasy, které je určitě posunou. Oba zápasy byly v podobném duchu, kdy byl Hattrick lepší v útočném pásmu a nebezpečnější v zakončení. My jsme se v tomho ohledu naopak hodně trápili neproměnili obrovské množství šancí. Opravu velmi si vážím toho, jak jsme rozhodnutý zápas dohráli a nic nevypustili. Týmová radost z gólu na 12:4, který dal sniper Ricci svědčí o tom, že týmový duch se zdravý a dobře nastavený. Těšíme se na další zápasy. Domácím gratuluji a přeji hodně štěstí do čvrtfinále.
60:00
Střely ve 3. části: 15:9
60:00
58:57
Drahný střílí za záda bezmocného Buršíka a kompletuje hattrick.
58:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #25 Petr Kvasil (12:4).
57:32
Noháček zkoupal Denemarka.
57:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Martin Noháček, asistoval #31 Michal Malec (12:3).
57:05
Zapletal z brejku vymetl k tyči.
57:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Marek Zapletal, asistoval #25 Jiří Hájek (11:3).
56:00
Domácí na balonku, ale už si nevytvářejí větší šance.
53:30
Útkání už se spíše dohrává.
51:00
David na Vařechu, a ten kompletuje Hattrick.
50:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #11 Jaroslav David (10:3).
50:24
Domácí hrají v plném počtu.
49:24
Vařecha vykoupal hostujícího obránce a předložil Davidovi, ten trefil pouze tyčku Denemarkovi brány.
48:26
Vyloučen hráč #25 Jiří Hájek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
48:08
Fatál domácích trestá Drahný.
48:07
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný bez asistence (9:3).
46:32
Bednář posunul na Davida, a ten se prosadil za Denemarkova záda.
46:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #6 Matěj Bednář (9:2).
45:55
Buršík vychytal únik hostů.
45:22
S Vařechovou střelou si na dvakrát poradil Denemark.
44:58
Hra je nyní těžce neuspořádaná.
43:29
Buršík vyhlavičkoval střelu hostí.
42:00
Denemark drží svůj tým proti střelám Malce i Umlášek.
38:02
Hra je nyní neurovnaná bez větších šancí na obou stranách.
35:22
Trochu se štěstím proměňují domácí přesilovku a jdou do vedení 8:2.
35:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #15 Jakub Vařecha (8:2).
34:09
Vyloučen hráč #21 Jan Nezval družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:40
Tlak hostů končí na Buršíkovi.
31:02
Domácí zahodili brejk nahrávkou do rohu.
29:59
Vařecha orazítkoval pravou tyč Denemarkovi brány.
29:29
Po Hájkově nahrávce výrazně přestřelil Umlášek.
28:00
Nejprve zastavil brejk hostů Buršík, a poté brejk domácích Denemark.
26:22
Buršík maskou zastavuje brejk hostů.
22:43
Vařecha střelou od půlky zvyšuje na 7:2.
22:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (7:2).
20:33
Malec nachází krosem Vařechu, a ten se nemýlí.
19:45
Velkou šanci domácích zastavil Denemark.
18:03
Malec neuvěřitelným způsobem prokoupal půlku Pardubic a překonal i Denemarka.
18:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #12 Matyáš Kůra (5:2).
16:24
14:24
Vyloučen hráč #12 Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
12:24
Dobrý tlak domácí první lajny končí faulem hostí.
11:42
Brejk domácích zakončuje do levého horního rohu Umlášek.
11:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #24 Martin Noháček (4:2).
10:43
Obrovskou šanci domácích zastavuje Denemark.
09:14
Vyloučen hráč #10 Martin Umlášek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
08:15
Bednář po Davidově nahrávce mířil mimo tři tyče.
06:53
Pátý gól zápasu a po páte je golman bez šance, slušná divočina.
06:52
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #85 Martin Fuňk (3:2).
06:07
Umlášek se z ničeho nic zjevil sám před Denemarkem a zvyšuje na rozdíl dvou gólů.
06:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #10 Martin Umlášek, asistoval #47 Tomáš Zeisel (3:1).
05:42
Malec nahrál Davidovi do prázdné, a ten se nemýlil.
05:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #11 Jaroslav David, asistoval #31 Michal Malec (2:1).
05:24
Hra se nám trochu uklidnila a oba brankáři si přisali první zákroky v utkání.
03:10
David nahrál Bednářovi do prázdne a máme srovnáno.
03:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Matěj Bednář, asistoval #11 Jaroslav David (1:1).
01:23
Macháček narýsoval kros na Machatého, a ten se z první střely v zápase nemýlil.
01:22
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #8 Tomáš Macháček (0:1).
00:24
První šanci hostů přerušil Vařecha.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Jan Nezval, Matouš Sákra, František Kadavý, Matyáš Mík, Petr Křinka
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Matyáš Kůra, Matěj Bednář, Michal Malec, Jakub Vařecha, Jaroslav David