3:4
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - SC Podještědí Č. Dub 5:10
3. Ondřej Zajpt, 18. Bruno Břenek, 38. Lukáš David, 42. Daniel Šírek, 45. Daniel Šírek - 1. Jakub Švarc, 12. Jakub Švarc, 15. Jakub Švarc, 21. Marek Prošek, 28. Jakub Švarc, 28. Adam Topinka, 31. Jakub Švarc, 31. Jakub Švarc, 43. Jakub Švarc, 43. Jakub Švarc; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Dumek 14 - Lukáš Němeček 27; po třetinách: 1:3, 1:3, 3:4;
45:00
Střely ve 3. části: 13:7
45:00
44:56
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #6 Daniel Šírek bez asistence (5:10).
42:19
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc bez asistence (4:10).
42:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #11 Michal Charousek (4:9).
41:47
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #6 Daniel Šírek, asistoval #12 Bruno Břenek (4:8).
41:00
Vyloučen hráč #5 Adam Topinka družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
39:14
Timeout SC Podještědí Č. Dub
39:14
Vyloučen hráč #12 Bruno Břenek družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:26
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #77 Lukáš David bez asistence (3:8).
36:41
Vyloučen hráč #14 Petr Šmíd družstva SC Podještědí Č. Dub na 2 minuty za sekání.
35:01
Vyloučen hráč #79 Matěj Hanzl družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nesportovní chování.
35:01
Vyloučen hráč #56 Jan Seliger družstva SCC SEMILY na 2 minuty za nesportovní chování.
30:39
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #14 Petr Šmíd (2:8).
30:12
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #5 Adam Topinka (2:7).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:7
30:00
27:25
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #5 Adam Topinka, asistoval #9 Jakub Švarc (2:6).
27:01
20:30
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #4 Marek Prošek, asistoval #3 Jakub Šenberk (2:4).
17:08
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #12 Bruno Břenek, asistoval #96 Matěj Zemánek (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:10
15:00
14:52
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #4 Marek Prošek (1:3).
11:51
02:27
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil #4 Ondřej Zajpt, asistoval #79 Matěj Hanzl (1:1).
00:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub: brankář: Lukáš Němeček; hráči v poli: Petr Šmíd, Jakub Švarc, Marek Prošek, Adam Topinka, Otto Mužíček