1:3
1:6
- : -

FBC Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 4:14
1. Mikeš Motejzík, 3. Jiří Moravík, 17. Václav Drahoš, 36. Oliver Šulc - 3. Jonáš Kudrna, 7. Jakub Šourek, 8. Patrik Šebek, 9. Jonáš Kudrna, 14. Jonáš Kudrna, 21. Tomáš Vorel, 23. Aleš Chmelař, 27. Vojtěch Čížek, 32. Tomáš Vorel, 37. Daniel Bruntz, 39. Filip Kohút, 41. Jakub Šourek, 42. Aleš Chmelař, 45. Patrik Šebek; rozhodčí: Šimon Kořínek - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:2; využití: 1:3; diváků: 58; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 5, Šimon Záruba 11 - Aleš Kopal 14; po třetinách: 2:5, 1:3, 1:6;
Komentář domácích Pekárek Ladislav (Trenér):
Dnes jsme chtěli hrát hlavně útočný florbal a soupeře jsme zaskočili a dostali se do rychlého vedení. Bohužel soupeř dokázal zareagovat a hru vyrovnal a nakonec přehrál. Chci pochválit celý tým za dnešní zápas a celou sozónu. Když vezmu v potaz , že jsme soupeři umožnili změnu termínu, aby mohli hrát v plné sestavě a dnes nám rozhodčí opravdu nepřáli, beru tuto sérii za dobře odmakanou a odehranou. Díky soupeři za utkání  a fanouškům za podporu.
Komentář hostů Feigl Tomáš (Asistent trenéra):
Vlažnější nástup a dva obdržené góly v vás probudili spícího draka a začali jsme hrát způsobem jaký byl třeba. Narozdím od včerejška jsme proměňovali brankové příležitosti, ke kterým nám pomohla změna soupeřovy hry, kdy musel hrát aktivněji, tím nám nabízel více prostoru na útočné polovině a my toho dokázali využít. Závěr už se dohrával v poklidu. Děkujeme soupeři za sérii, přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se na vzájemné zápasy v příští sezóně.
45:00
Střely ve 3. části: 8:12
45:00
44:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #10 Daniel Bruntz (4:14).
41:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (4:13).
40:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #3 Jonáš Kudrna (4:12).
38:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #44 Filip Kohút, asistoval #66 Jan Venera (4:11).
36:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #24 Daniel Havelka (4:10).
35:42
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Oliver Šulc, asistoval #58 Matěj Ulman (4:9).
33:51
Vyloučen hráč #95 Petr Szturc družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
31:42
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #65 Tomáš Vorel, asistoval #33 Jakub Šourek (3:9).
31:36
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:8
30:00
26:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #35 Vojtěch Čížek bez asistence (3:8).
25:07
Vyloučen hráč #44 Lubomír Jelínek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
22:59
20:24
19:12
Vyloučen hráč #28 David Ngo družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
16:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #7 Oliver Šulc (3:5).
14:33
Vyloučen hráč #24 Daniel Havelka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
13:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #65 Tomáš Vorel (2:5).
08:05
07:09
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek bez asistence (2:3).
06:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #65 Tomáš Vorel (2:2).
02:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #3 Jonáš Kudrna, asistoval #95 Petr Szturc (2:1).
02:17
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #11 Mikeš Motejzík (2:0).
00:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #78 Jiří Moravík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Aleš Kopal; hráči v poli: Tomáš Volovik, Tomáš Vorel, Petr Szturc, Jakub Šourek, Jonáš Kudrna
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Martin Tejnor, Mikeš Motejzík, Jiří Moravík, Lubomír Jelínek, Oliver Šulc