4:3
3:4
- : -

FBC Bílí bagři Liberec C - SC Podještědí Český Dub 9:16
7. Lukáš Kysela, 13. Jan Kudláček, 20. Martin Blecha, 21. Martin Blecha, 29. Petr Chlad, 30. Lukáš Kysela, 43. Petr Jahn, 45. Jan Kudláček, 45. Petr Jahn - 2. Michal Třešňák, 4. Stanislav Pokorný, 4. Jakub Švarc, 5. Martin Kubíček, 6. Jakub Švarc, 7. Michal Třešňák, 9. Stanislav Pokorný, 10. Petr Bartoň, 15. Jakub Švarc, 16. Stanislav Pokorný, 26. Stanislav Pokorný, 27. Tomáš Eichler, 35. Jakub Švarc, 37. Michal Třešňák, 38. Petr Bartoň, 39. Stanislav Pokorný; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Martin Kubíček ? - Vladimír Glaser ?; po třetinách: 2:9, 4:3, 3:4;
45:00
44:56
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #69 Petr Jahn, asistoval #7 Michal Kurťák (9:16).
44:50
Vyloučen hráč #5 Jaroslav Šámal družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:15
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #2 Jan Kudláček, asistoval #23 Martin Blecha (8:16).
42:21
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #69 Petr Jahn, asistoval #21 Martin Král (7:16).
39:58
Vyloučen hráč #7 Michal Kurťák družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za sekání.
38:23
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #92 David Rechcígl (6:16).
37:57
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #17 Petr Bartoň bez asistence (6:15).
36:06
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #99 Stanislav Pokorný (6:14).
35:20
Vyloučen hráč #69 Petr Jahn družstva FBC Bílí bagři Liberec C na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:34
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #4 Michal Třešňák (6:13).
34:02
Vyloučen hráč #17 Petr Bartoň družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:49
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #9 Lukáš Kysela, asistoval #21 Martin Král (6:12).
28:48
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #4 Petr Chlad bez asistence (5:12).
26:41
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #2 Tomáš Eichler bez asistence (4:12).
25:13
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #4 Michal Třešňák (4:11).
20:39
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #23 Martin Blecha, asistoval #69 Petr Jahn (4:10).
19:42
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #23 Martin Blecha, asistoval #4 Petr Chlad (3:10).
15:40
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #2 Tomáš Eichler (2:10).
15:00
15:00
14:50
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #2 Tomáš Eichler (2:9).
12:00
Branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #2 Jan Kudláček, asistoval #9 Lukáš Kysela (2:8).
09:17
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #17 Petr Bartoň, asistoval #99 Stanislav Pokorný (1:8).
08:23
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #17 Petr Bartoň (1:7).
06:10
06:08
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák bez asistence (0:6).
05:20
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #17 Petr Bartoň (0:5).
04:25
Vlastní branku družstva FBC Bílí bagři Liberec C vstřelil #98 Martin Kubíček (0:4).
03:56
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #9 Jakub Švarc, asistoval #92 David Rechcígl (0:3).
03:12
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #99 Stanislav Pokorný, asistoval #9 Jakub Švarc (0:2).
01:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Český Dub: brankář: Vladimír Glaser; hráči v poli: Stanislav Pokorný, Petr Bartoň, Tomáš Eichler, Jaroslav Šámal, Michal Třešňák