1:2
8:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - ACEMA Sparta Praha UNYP 13:5
9. Daniel Chatrný, 10. Martin Stibor, 18. Lukáš Pobořil, 20. Lukáš Pobořil, 30. Petr Vítovec, 43. Šimon Soukup, 45. Martin Stibor, 47. Daniel Chatrný, 52. Martin Stibor, 53. Martin Tomek, 53. Šimon Soukup, 57. Daniel Chatrný, 59. Lukáš Pobořil - 6. Matyáš Bláha, 21. Jakub Mühlfait, 32. Matyáš Bláha, 56. Jakub Mühlfait, 60. Adam Kuchynka; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2 + Daniel Chatrný OS:2; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 16 - Michal Norek 22, Vítek Šimáček 2; po třetinách: 4:1, 1:2, 8:2;
Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér):
I přes vysoké skore, hodně těžký zápas, zvláště ve druhé třetině, kdy jsme vypadli z rytmu a tempa hry, díky naší nedisciplinovanosti. Třetí třetina zvládnutá i přes tlak hostí v našem obranném pásmu. Dnešní výhra nic neřeší, zítra jdeme od nuly a chceme zase vyhrát. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Dnes jsme nepodali výkon hodný play-off. Hráli jsme nevyspěle a tvořili velké množství chyb, které soupeř trestal. Zítra musíme předvést daleko lepší výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 15:5
60:00
59:59
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #36 Vojtěch Murín.
59:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka, asistoval #36 Daniel Fišer (13:5).
59:08
Právě probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (13:4).
57:52
Kuchyňka střílí pouze do bloku Pobořila.
56:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #44 Martin Sedláček (12:4).
56:27
Sedláček na Chatrného a ten přidává 12. gól Ostravy.
55:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #26 Michael Wertheim (11:4).
54:21
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
54:21
Přindiš zblokoval střelu Kuchyňky.
52:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #44 Martin Sedláček (11:3).
52:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #36 Vojtěch Murín (10:3).
52:06
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vítek Šimáček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
51:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (9:3).
51:26
Opravdu krásná akce, kterou začal obránce Vítovec.
50:00
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
47:19
Mervartovi střela hodně sjela.
46:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #15 Šimon Soukup (8:3).
46:42
"Bráškové" opět skórují.
46:10
Obránci Sparty velmi trpěliví v rozehrávce, ale poté se objevilo zavahání, které využil domácí Stibor, ale přestřeluje.
45:44
Vítovec z půlky přestřeluje.
44:42
44:42
Pobořil na Stibora na středu a ten se opět trefuje.
44:16
Václavík střílí vedle.
42:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #99 Tomáš Elbl (6:3).
39:03
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:33
Chatrný na Soukupa, ten zpátky na něj, ale první zmiňovaný střílí vedle.
37:03
Chatrný zpět ve hře.
36:18
Hosté v plném počtu.
34:54
Bláha nám tady v ČPP Aréně ukazál jeho velmi vysokou rychlost, předběhl domácího kapitána Pobořila, běžel sám na gólmana, ale bohužel pro hostující tým - mimo.
34:18
Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
34:18
Stibor poslal šikovnou přihrávku na Pobořila, ale ten končí na zemi a máme tady další vyloučení.
33:06
Drba přes domácího Elbla neprošel.
32:31
Soukup střílí nad.
31:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #88 Vojtěch Krupička (5:3).
29:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Petr Vítovec, asistoval #64 Matěj Sedláček (5:2).
29:50
Vítovec se z půlky prosazuje.
29:20
Elblův taháček z půlky hostující gólman chytá.
27:24
Bláha se snažil prohodit domácího Vítovce, avšak Ostravský obránce byl úspěšnější.
26:03
Domácí v plném počtu.
25:41
Martin Sedláček sám na gólmana, ale ten to chytá.
24:03
Vyloučen hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
24:03
Vyloučen hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest.
23:37
Elbl to nahodil na bránu, ale nic z toho.
20:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #36 Daniel Fišer (4:2).
19:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil bez asistence (4:1).
19:30
Pobořil se Stiborem šli do protiútoku, ale první zmiňovaný to vzal na sebe a přidává 4. gól Ostravy.
19:06
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35
Kuchyňka si poradil s 2 obránci Ostravy.
17:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:1).
17:16
Chatrný na Pobořila, a ten se trefuje.
16:55
Vyloučen hráč #8 Maxmilián Škoda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
16:14
Rozhodčí zvedají ruce, a budeme tady mít první vyloučení zápasu.
16:00
Pobořil pouze do bloku.
13:22
Vítovec z půlky pouze do hostujícího gólmana.
12:30
Sparta v rozehrávce.
09:39
09:39
Pobořil na Stibora, ten ale trefuje gólmana, ale na druhý pokus mu to vyšlo a posílá domácí tým do vedení 2:1!
08:44
08:44
Chatrný srovnává skóre - "bráškové" skórují!
07:24
Mervart střílí vedle.
06:09
Pum si nepohlídal Mühlfaita, který střílí, ale pouze do domácího gólmana.
05:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #76 Lukáš Mervart (0:1).
05:34
Bláha zavěšuje a posílá Spartu do vedení 1:0!
03:19
Sparta na míčku.
02:55
Hostující kapitán vystřelil, ale jeho střelu domácí gólman vyráží nohou.
01:10
Elbl v rozehrávce.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Adam Kuchynka, Daniel Fišer, Jakub Čech, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil