1:1
3:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 8:6
1. Jakub Vysoký, 6. David Špaček, 10. Filip Knettig, 13. Jakub Vysoký, 30. Antonín Donaj, 37. Jakub Langpaul, 39. Nikolas Osifčin, 44. David Špaček - 12. Adam Černý, 14. Filip Záhrobský, 23. Sebastian Ševeček, 31. Sebastian Ševeček, 40. Jan Pek, 41. Adam Černý; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Filip Neumann; vyloučení: 2:2 + Adam Černý OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Richter 14 - Vojtěch Ujec 12; po třetinách: 4:2, 1:1, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 8:8
45:00
43:44
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (8:6).
40:28
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (7:6).
40:28
Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:28
Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest.
39:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #19 Matěj Švadlenka (7:5).
38:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #6 Jakub Vysoký (7:4).
36:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (6:4).
33:52
Vyloučen hráč #17 Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
30:50
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #9 Filip Záhrobský (5:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:6
30:00
29:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (5:3).
23:39
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
22:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček, asistoval #70 Ondřej Prášek (4:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:6
15:00
13:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #20 Adam Černý (4:2).
13:39
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
12:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #37 Nikolas Osifčin (4:1).
11:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #7 Michal Puchner (3:1).
09:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig bez asistence (3:0).
05:30
00:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #97 Jakub Langpaul (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice:
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Filip Knettig, David Špaček, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul