3:1
3:2
0:1

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 7:6p
6. Adam Černý, 24. Tomáš Macháček, 27. Adam Černý, 28. Tomáš Macháček, 33. Adam Černý, 37. Filip Záhrobský, 45. Adam Černý - 3. Filip Knettig, 13. David Špaček, 22. Adam Jakubský, 36. Jiří Jebavý, 38. Jakub Langpaul, 48. David Špaček; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Filip Neumann; vyloučení: 5 + Vojtěch Král OS:3; využití: 1:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 21 - Adam Richter 7; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:2, 0:1;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Trenér):
Děkuji spoupeři za zápas a gratuluji k postupu.
Komentář hostů Vlášek Dalibor (Vedoucí):
Z naší strany neustálé opakování těch stejných chyb, které nám celý zápas komplikovali jeho průběh. Ukázali jsme velkou bojovnost a díky tomu jsme tento dvou zápas překlopili na svoji stranu. Děkujeme soupeři a přítomným fanouškům.
47:48
47:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (7:6).
45:00
45:00
Střely ve 3. části: 4:8
45:00
44:34
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý z trestného střílení (7:5).
42:31
Timeout SOKOLI Pardubice
37:57
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
37:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (6:5).
36:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #9 Filip Záhrobský, asistoval #7 Michal Puchner (6:4).
36:56
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:56
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest.
36:43
Vyloučen hráč #61 Martin Hanuš družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:34
Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
35:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #97 Jakub Langpaul (5:4).
32:46
30:55
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #13 David Špaček.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:8
30:00
27:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček bez asistence (4:3).
26:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #5 Jakub Šimák (3:3).
26:25
Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
23:54
Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
23:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #39 Jan Vosáhlo (2:3).
21:45
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #61 Martin Hanuš (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:11
15:00
14:36
Vyloučen hráč #39 Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za držení.
12:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (1:2).
11:18
Vyloučen hráč #68 Sebastian Ševeček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
05:03
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #9 Filip Záhrobský (1:1).
02:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #42 Filip Knettig, asistoval #97 Jakub Langpaul (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Martin Hanuš, Filip Knettig, David Špaček, Jakub Vysoký, Jakub Langpaul