1:2
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:5
1. Josef Sedláček, 11. Matyáš Bláha, 14. Vojtěch Andrášek, 31. Jakub Mühlfait, 43. Matyáš Bláha, 53. Michael Wertheim - 2. Matěj Sedláček, 14. Lukáš Pobořil, 25. Adam Mikoláš, 34. Lukáš Pobořil, 59. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Viktor Hejna 18 - Patrik Antoniazi 18; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:1;
Komentář domácích Thompson Oliver James (Vedoucí):
Dnes jsme předvedli daleko lepší výkon než včera a zaslouženě srovnáváme sérii. Je nutné si uvědomit, že nás ve 3. utkání čeká boj a zdaleka nejtěžší zápas sezóny. Musíme se dobře připravit a maximálně využít našich schopností. Máme stále rezervy.
Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér):
Dneska z naší strany nekoncentrovaný výkon do obrany od všech hráčů na hřišti. Uspávací taktika Sparty vyšla na 100% a my nebyli schopni proměnit ani 1000% šance včetně 2 nájezdů. Serie je srovnaná a rozhodne se u nás, jestli si prodloužíme sezonu nebo Sparta. Bude to bitva se vším všudy, ptž dneska jsme hráli jako "panenky". Díky všem za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
59:59
Domácí už slaví. Hosté zahazují naštvaně hokejky. Série je srovnána a přesouvá se zpět do Ostravy.
59:39
Fišer sám na prátdnou bránu. Bohužel gól nepadl.
58:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #45 Daniel Chatrný (6:5).
58:05
Pobořil dává svou čtvrtou branku v dnešním utkání a vrací tak Ostravě naději.
57:41
Krupička teď zneškodnil tutovou šanci hostí.
57:03
Ostrava v šesti.
57:02
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:49
Nádhernou akci Sparty bohužel pro domácí Antoniazi vyráží.
54:56
Krupička jednoručně zamotal hlavu ostravskému protihráči.
53:40
Před domácí kasou je teď trochu horko. Hejna však za svá záda nic nepouští.
52:43
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #85 Lukáš Pobořil.
52:43
Kuchynka teď bohužel v leže zabránil golu FBC a pojede se druhý nájezd v dnešním utkání.
52:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (6:4).
52:00
Andrášek našel Wertheima a ten se ze středu nemýlí.
50:36
FBC si zahrálo další tenis před Hejnovou bránou. Gol naštestí nepadl.
48:13
Ostrava teď zhodnotila své střídaní trochou sprostých slov.
46:45
Vítovec u mantinelu svým tělem úplně znemožnil jakýkoli pohyb o hlavu menšímu Haisovi.
45:38
Ostrava spíše hraje jakýsi vzdušný golf. Florbal teď připomíná jen málo co.
44:15
Po nahrávce Wertheima, Krupička pálí pouze do bloku.
43:28
Krupička teď skvělě zabránil dalšímu protiútoku Ostravy.
42:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha bez asistence (5:4).
42:06
Bláha dorazil svou vlastní střelu. Dorážka už končí za zády golmana FBC.
41:50
Sparta se moc k žádné šanci nedostala. Na balonu jsou hosté.
41:00
Sparta klidně kombinuje na své polovině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:59
Stibor nahlas velmi negativně okomentoval rychlost výhozů svého vlastního golmana.
39:25
Mervart se odvážně vydal mezi 4 Ostravské protihráče.
37:45
Hejna sebral Stiborovi balonek z čepele. Hráč FBC nestihl zabrzdit na hrací ploše a zastavil se až o zeď UNYP Arény.
37:13
Tomanec byl rozběhnutý až moc rychle, že nestihl vystřelit..
36:40
Tyčka teď zachránila domácí před Ostravským obratem.
35:47
Sparta promarňuje jednu šanci za druhou...
33:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #76 Martin Stibor (4:4).
33:57
FBC srovnává na 4:4
33:37
Fišer si všiml nabíhajícího Haise. Antoniazi podržel svůj tým.
32:24
Ostrava znovu zahrozila z protiútoku. Hejna pokus vyráží nohou.
30:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #36 Daniel Fišer (4:3).
30:10
Fišer přesnou náhrávkou na Muhlfeita, ten z první překlání skóre na stranu domácích.
29:19
Sedláčkova střela zblokovaná. I tak ale ohrozila Ostravskou branku.
28:15
Vyloučen hráč #18 Richard Pum družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
28:15
Bláha faulovaný. Sparta si vyzkouší druhou početní výhodu.
26:55
Mervartův návrat záchránil situaci.
25:40
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #45 Daniel Chatrný.
25:40
Hais musel faulovat. Uvidíme trestné střílení.
25:40
Chatrný zvolil střelu ze zátahu. Hejna s tím neměl žádný problém, skóre zůstává nezměněno.
24:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Adam Mikoláš, asistoval #45 Daniel Chatrný (3:3).
24:10
Mikoláš dorazil střelu Chatrného a srovnává na 3:3
23:55
Wertheim v přečíslení trefuje golmana FBC.
22:56
Pobořil střílí pouze do postaveného bloku.
22:15
Wertheim fatálně chyboval v obraně. Nebýt Hejny, máme srovnáno.
20:39
Sparta trochu nešťastně vystřídala. FBC naštěstí neporměnilo šanci.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
19:59
Hráč FBC se objevil osamocený před Hejnou.Ten svůj tým v klíčovém momentu podržel.
19:09
Krupička projel mezi třemi hráči FBC jak nůž máslem.
18:01
Muhlfeit teď rychlou vracečkou zahasil velké pochybení ve sparťanské obraně.
15:54
Krupička s Mervartem uklidnili hru.
14:59
Fišer nevyřešil dobře přečíslení 2 na 1. Nic z toho nebylo...
14:24
Čech ze středu trefuje břevno.
13:48
13:48
Ostrava hned odpovídá uklizením do prázdné.
13:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #69 Adam Kuchynka (3:1).
13:21
Andrášek přesnou střelou k bližší tyči zvyšuje náskok Sparty.
10:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #69 Adam Kuchynka (2:1).
10:28
Přesilovka zůstala sice nevyužita, ale 3 vteřiny po doskočení vyloučeného hráče na hřistě Sparta skóruje.
08:25
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra bez hokejky.
08:25
Rozhodčí nepřehlednou situaci před bránou Sparty posoudili na dvě minuty pro Ostravského hráče. Sparta si zahraje přesilovku.
07:55
Pobořil se snažil dostat přes Andráška. Marně...
05:41
Sparta kombinuje na vlastní polovině, nenechává FBC vystřídat.
04:07
Ostravský protiútok 1 na 0. Hejna celkem v klidu likviduje střelu.
02:20
Střelu Zbořila z půlky Hejna na poslední chvíli vyráží.
01:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #64 Matěj Sedláček, asistoval #76 Martin Stibor (1:1).
01:10
Ostrava z rozehrávky srovnává.
00:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček bez asistence (1:0).
00:30
Sedláček svou sólo akci zakončil přímo do pravého horního rohu branky hostí.
00:01
Úvodní buly dnes pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michal Václavík, Michael Wertheim, Daniel Fišer, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait