0:1
2:2
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Vipers Most 3:5
8. Ondřej Kára, 42. Matyas Pilař, 43. Kryštof Bártek - 11. Vojtěch Vorlíček, 12. Radek Babák, 30. Václav Koubek, 32. Radek Babák, 33. Jaroslav König; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Joshua M. Whitehead ? - Ondřej Soldátek ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:6
45:00
43:56
Vyloučen hráč #14 Dominik Uhlíř družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
42:31
Timeout FBC Vipers Most
42:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #6 Kryštof Bártek, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (3:5).
41:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #16 Matyas Pilař, asistoval #14 Dominik Uhlíř (2:5).
37:56
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
32:53
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #35 Jaroslav König, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (1:5).
31:04
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák, asistoval #27 Václav Koubek (1:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:7
30:00
29:24
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #27 Václav Koubek bez asistence (1:3).
23:39
Vyloučen hráč #48 Vojtěch Špecián družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:7
15:00
11:54
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #75 Radek Babák bez asistence (1:2).
11:29
Vyloučen hráč #14 Dominik Uhlíř družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
10:17
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #27 Václav Koubek (1:1).
07:51
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #26 Ondřej Kára, asistoval #16 Matyas Pilař (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Ondřej Soldátek; hráči v poli: Radek Babák, Jiří Horák, Jaroslav König, Václav Koubek, Tomáš Braum