2:3
1:2
- : -

1. FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 7:6
3. Petr Slánský, 12. Jan Bräuer, 14. Jan Bräuer, 15. Kryštof Loubek, 17. Kryštof Loubek, 19. Matouš Dašek, 43. Petr Slánský - 8. Erik Kocur, 27. Martin Dvořák, 29. Erik Kocur, 29. Martin Dvořák, 36. Josef Jupa, 42. Jan Vokáč; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Adam Havriljak 26 - Lukáš Mašek 26; po třetinách: 4:1, 2:3, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:13
45:00
44:24
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil #29 Marek Sochor.
44:17
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
42:34
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (7:6).
41:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč bez asistence (6:6).
37:25
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
35:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #21 Michal Libecait (6:5).
35:37
Vyloučen hráč #29 Marek Sochor družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
35:10
Vyloučen hráč #70 Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:29
Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:11
30:00
28:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #18 Josef Jupa (6:4).
28:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur bez asistence (6:3).
26:22
Vyloučen hráč #18 Ondřej Pšenička družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
26:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #68 Martin Dvořák, asistoval #21 Michal Libecait (6:2).
18:27
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #85 Petr Slánský (6:1).
16:58
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #29 Marek Sochor (5:1).
16:24
Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:8
15:00
14:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #10 Kryštof Loubek, asistoval #92 Jan Bräuer (4:1).
13:41
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #10 Kryštof Loubek (3:1).
11:57
10:39
Vyloučen hráč #11 Matěj Macák družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
07:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #58 Filip Zemčík (1:1).
02:31
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Jan Jupa, Michal Libecait, Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Josef Jupa