0:4
2:6
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FLORBAL LITOMYŠL 3:15
11. Lukáš Hejna, 36. Jakub Kaválek, 40. Tobiáš Cejnar - 2. Max Holásek, 5. Tomáš Řehůřek, 11. Tomáš Řehůřek, 15. Filip Pavliš, 15. Daniel Novotný, 22. Jan Majtner, 22. Jakub Renza, 27. Viktor Olšinár, 28. Jan Majtner, 32. Tomáš Řehůřek, 32. Viktor Olšinár, 35. Jan Majtner, 36. Jan Majtner, 42. Jan Majtner, 44. Jakub Renza; rozhodčí: Jitka Romančáková - David Richter; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jan Zaorálek 14 - Eliška Křivková 6; po třetinách: 1:5, 0:4, 2:6;
45:00
Střely ve 3. části: 5:9
45:00
43:02
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #25 Viktor Olšinár (3:15).
42:06
Vyloučen hráč #55 Vojtěch Křeček družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
41:27
Vyloučen hráč #23 Filip Pavliš družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
41:07
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #77 Max Holásek (3:14).
40:00
I při takto vysokém rozdílu počtu branek drží hráči své nervy na uzdě a vypadá to, že se zápas dohraje v klidu.
39:14
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Tobiáš Cejnar, asistoval #21 Lukáš Hejna (3:13).
38:21
Nyní se tu vzduchem proletěla florbalka, o faul se však dle rozhodčího nejedná.
35:25
A Litomyšl rychle odpovídá
35:17
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #44 Petr Barcal (2:13).
35:05
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #60 Jakub Kaválek, asistoval #21 Lukáš Hejna (2:12).
35:05
Nejmenší hráč na hřišti neomylně zacílil a snižuje
34:51
31:31
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Viktor Olšinár, asistoval #12 Lukáš Hochbergr (1:11).
31:08
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #11 Daniel Novotný (1:10).
21:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #51 Jan Majtner (1:7).
21:42
Hráč číslo 88 nekompromisně vymetá pavučinky v rohu brány a navyšuje na 7:1
21:20
Vyloučen hráč #9 Filip Frýba družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
21:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #11 Daniel Novotný (1:6).
19:08
Na hřišti už se objevují i menší výměny názorů mezi hráči, ale zatím v mezích pravidel.
17:14
Litomyšl má více ze hry, je na balonku, ale v této periodě toho zatím nevyužila.
14:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Daniel Novotný, asistoval #88 Jakub Renza (1:5).
14:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #23 Filip Pavliš bez asistence (1:4).
10:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #7 Ondřej Pakosta (1:3).
10:00
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #21 Lukáš Hejna, asistoval #1 Jan Zaorálek (1:2).
04:27
03:35
Litomyšl je stále na míčku
01:46
Litomyšl tlačí už od začáku hry což se projevilo vstřeleným gólem
01:06
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek, asistoval #25 Viktor Olšinár (0:1).
00:28
Vyloučen hráč #9 Filip Frýba družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.