60:00
58:26
Ostrava kombinuje na vítkovické polovině.
57:23
Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
56:38
Odložené vyloučení pro Ostravu.
56:20
Vítkovice s šesti hráčkami v poli.
55:40
P. Hudákové nepříjemná střela zaměstnala Karasovou.
55:20
Hurníková naštěstí odchází po svých.
55:19
Hurníková absolvovala tvrdý souboj s Ďuríkovou. První jmenovaná nyní leží a zbýhají se kolem ní zdravotníci a fyzioterapeuti.
54:37
Ostrava drží míček před svou brankou a nechává plynout čas.
50:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #2 Alžbeta Ďuríková, asistoval #26 Barbora Husková (9:4).
49:34
Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
49:34
Ďuríková nalézá místo v ostravské brance.
48:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (9:3).
48:37
Spektakulární sólo v podání P. Hudákové. Poslala nna párek celou obranu Vítkovice, následně Karasovou a pohodlně zasouvá míček do hostující branky.
48:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová bez asistence (8:3).
48:04
Káčová vypíchla míček vitkovické rozehrávce, frnkla obraně a nekompromisně posílá míček k pravé tyči.
46:54
Nebezpečný souboj opět u vítkovické střídačky. Šebestová nabrala na mantinel Mlejnkovou. Kapitánka domácích se těžce zvedá a odchází na střídačku.
44:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (7:3).
44:50
Chyba v rozehrávce Ostravy, které Husková dokonale využívá.
43:46
Bačová utekla rytířkám, vykoupala Karasovou a backhandem zakončovala do odkryté branky. Míček však poslal příliš doleva a plastový nesmysl putuje mimo bránu.
42:38
Trenér domácího týmu Robenek si vzal odechový čas, aby trošku uklidnil své svěřenkyně, neboť přesilová pětka byla lehce rozhozená.
42:37
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
41:30
Naopak Ostrava se teď usídlila na hostující polovině a o vstřelení gólu v přesilovce se pokusí ona.
40:01
Máme zahájenou třetí třetinu a Vítkovice začínají přesilovou hrou 4 na 3.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
38:55
Roztržka u Vítkovické střídačky. Seevaldová nevybíravím způsobem nahodila na mantinel Káčovou. Chalupová se příliš hrubě zastala své spoluhráčky a kráčí společně s Gálovou na trestnou lavici. Gálová však tento trest odsedí za pana Paseckého, který neoprávněně vstoupil na hřiště v době roztržky. Nervy na uzdě také neudžela Buczek, která popadla Chalupovou za spletený cop a prudce s ním škubla. Rozhodčí tento počit ocenil červenou kartou a Buczek tak putuje do zdejších sprch.
38:54
Vyloučen hráč #17 Nikola Chalupová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
38:54
Vyloučen hráč #24 Terezie Gálová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
38:54
Vyloučen hráč #22 Sára Seevaldová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
38:54
Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za nesportovní chování.
38:54
Vyloučen hráč #8 Dominika Buczek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice do konce utkání.
38:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (7:2).
36:54
Vítkovice vysunují svůj pressing, Ostrava kombinuje na své polovině.
35:37
Sigmundová projela přes první vítkovický blok, posléze střílela do tyče.
34:49
Maroszová se pokoušela umístit za Tomšovou skákavý balónek, ale branku míjí.
30:11
Psaní všemi deseti bohužel neovládám, takže mi situace nedovolila průběžně popisovat věci, tak jak se mají. Ostrava předvedla neskutečný obrat během dvou minut a ujímá se vedení 6:2. Nepopsatelný zážitek.
30:10
Bez komentáře.
30:09
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
30:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska bez asistence (6:2).
30:09
Střídání brankáře. Nový brankář #21 Viktorie Karasová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
29:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #88 Kristina Hudáková (5:2).
29:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #17 Nikola Chalupová (4:2).
28:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #9 Veronika Rybičková (3:2).
28:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová bez asistence (2:2).
27:01
Buczek se snažila prokličkovat mezi třemi hráčkami Ostravy, což se jí podařilo, ale v cestě směrem k domácí svatyni ji zastavila Rybičková.
26:28
Tvrdý souboj Chalupové s Ďuríkovou končí faulem hostující hráčky.
24:17
Problém vyřešen, můžeme pokračovat.
24:16
Do černého pláště se zahalila ostravská aréna. Máme tady chvilkové přerušení hry, dokud se nezapnou světla.
22:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (1:2).
22:16
Pass přes celé hřiště krásně do běhu příjmula Mlejnková a z otočky pálí přesně do vzdálenějšího horního rohu Vítkovické branky. Domácí fanoušci jsou v delíriu.
19:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:2).
19:44
V závěru 1. třetiny se pod horní tyčku prosazuje Husková.
18:18
Schovaná střela Pudišové vystrašila hráčky Vítkovic.
17:17
Standardní situace pro Ostravu na hranici velkého brankoviště Vítkovic dopadla velkým závarem před Příleskou. Gól však nepadl.
17:05
Rybičková pod značným tlakem dokázala udržet míček na holi.
14:53
Zagórská se hnala kupředu k vítkovické kleci. Na poslední chvíli jí však navrátívší se Ferenčíková míček vypíchla.
14:08
Do prázdné branky střílela Husková, její střelu však stačila Ferenčíková vyrazit kolenem. Smůla pro Vítkovice.
13:02
Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
12:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (0:1).
12:36
Buczek naservírovala Maroszové míček před zcela odkrytou domácí branku, Maroszová se nemýlila. Vítkovice poprvé v sérii vedou.
10:57
Mlejnková v tutovce nastřeluje hruď Příleské.
10:27
Vyloučen hráč #2 Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
09:57
Bačová byla Ďuríkovou faulována na středu hřiště a Ostrava má výhododu odloženého vyloučení.
09:18
Staňková a její nebezpečná střela prosvištěla kolem pravé tyče ostravské branky.
08:36
Vrlíková se pokoušela obstřelit nohy plankové, ale nepodařilo se jí to.
07:03
Posledních 30 sekund se na míčku držely hráčky Vítkovic.
06:02
První vážnější šance Ostravy v přesilové hře. Rybičková nastřeluje břevno. V ochozech to jen zašumělo.
05:50
Vyloučen hráč #48 Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:33
Bačová v brzkých ranních hodinnách v nedaleké posilovně nastartovala své dolní končetiny pro dnešní zápas. A musíme uznat, že už od začátku utkání jedou na vysoké obrátky.
03:57
Od začátku utkání, zde na ČPP aréně, panuje fantastická atmosféra.
02:35
Maroszová dostala křižný vzdušný pas na velké pronkoviště. Čepel své hole však nastavila špatně a míček putuje za mantinel.
02:02
Hudáková střílí z mezikruží. Příleská tento pokus zachytává.
00:34
Tvrdý zákrok na Zagórskou u pořadatelského stolku. Velmi to smrdělo vyloučením, ale rozhodčí nařizují pouze rozehrávku pro domácí tým.
00:11
A máme rozehráno, Vítkovice se dostávají k míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Lucie Šebestová, Barbora Husková, Denisa Ferenčíková, Nikola Liberdová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Paulína Hudáková, Veronika Rybičková, Malwina Zagórska, Michaela Mlejnková, Natalie Hurníková