4:2
- : -
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice modří - TJ Centropen Dačice 6:4
2. Jan Fišer, 7. Vítek Capl, 13. Jan Fišer, 19. Vítek Capl, 20. Šimon Nídl, 20. Jan Fišer - 10. Adam Tůma, 10. Tereza Bastlová, 14. Adam Tůma, 16. Tobiáš Suchan; rozhodčí: Jan Korábek - Patrik Reindl; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jakub Procházka ? - Martin Čech ?; po třetinách: 2:2, 4:2, -:-;
20:00
19:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří vstřelil #12 Jan Fišer, asistoval #40 Vítek Capl (6:4).
19:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří vstřelil #8 Šimon Nídl bez asistence (5:4).
18:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří vstřelil #40 Vítek Capl bez asistence (4:4).
17:40
Timeout TJ Centropen Dačice
17:40
Vyloučen hráč #52 Matyáš Nosek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #41 Tobiáš Suchan bez asistence (3:4).
13:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #50 Adam Tůma, asistoval #80 Tereza Bastlová (3:3).
12:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří vstřelil #12 Jan Fišer, asistoval #2 Josef Myšák (3:2).
10:00
10:00
09:54
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #80 Tereza Bastlová bez asistence (2:2).
09:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #50 Adam Tůma bez asistence (2:1).
06:16
04:43
Vyloučen hráč #57 Jindřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
01:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice modří vstřelil #12 Jan Fišer, asistoval #20 Adam Domín (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Korábek a Patrik Reindl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice modří: brankář: Jakub Procházka; hráči v poli: David Smola, Tomáš Dědič, David Slepička, Jan Smola, Šimon Nídl