5:1
4:1
- : -

FbC Plzeň white - Florbal Sokolov 9:2
1. Jakub Sobek, 3. Pavel Souček, 8. Jakub Sobek, 11. Jakub Sobek, 11. Martin Souček, 16. Alex Milata, 19. Jakub Sobek, 20. Daniel Denisov, 26. Jakub Sobek - 2. Lukáš Novák, 26. Josef Sekyra; rozhodčí: Jakub Šimek - Václav Martin Šimice; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Daniel Hnát ? - Radim Holeš ?, Radim Holeš ?; po třetinách: 5:1, 4:1;
26:00
Střely ve 2. části: 23:8
26:00
25:58
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #40 Jakub Sobek, asistoval #13 Daniel Denisov (9:2).
25:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Josef Sekyra bez asistence (8:2).
25:04
Vyloučen hráč #8 Jakub Husák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:24
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #13 Daniel Denisov, asistoval #71 Pavel Souček (8:1).
18:02
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #40 Jakub Sobek, asistoval #84 Matyáš Grulich (7:1).
15:44
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #11 Alex Milata, asistoval #35 Sebastian Poslední (6:1).
10:46
Vyloučen hráč #84 Matyáš Grulich družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za hra na zemi.
10:27
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #39 Martin Souček, asistoval #18 Tomáš Turek (5:1).
10:01
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #40 Jakub Sobek, asistoval #11 Alex Milata (4:1).
07:42
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #40 Jakub Sobek, asistoval #35 Sebastian Poslední (3:1).
05:25
Vyloučen hráč #17 Štěpán Nosek družstva FbC Plzeň white na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:30
Branku družstva FbC Plzeň white vstřelil #71 Pavel Souček, asistoval #39 Martin Souček (2:1).
01:48
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #9 Lukáš Novák, asistoval #7 Jiří Ohnesorg (1:1).
00:09
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Šimek a Václav Martin Šimice.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Radim Holeš; hráči v poli: Šimon Stockner, Lukáš Novák, Josef Sekyra, Lucie Šillerová, Jan Jukl