1:2
- : -
TJ Turnov

Florbal TJ Kobylisy - TJ Turnov 3:6
17. Ondřej Filip, 21. Jan Hrdlička, 45. Tomáš Klouda - 8. Štěpán Matěcha, 20. Tomáš Vitásek, 25. Štěpán Pohl, 35. Štěpán Matěcha, 52. Filip Dědek, 59. Lukáš Švitorka; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2 + Ondřej Kočí 5:6 + Jiří Ptáčník 5; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Marek Paleček 13 - Jan Král 18; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Poslední zápas byl výmluvným shrnutím celé sezóny, soupeře jsme přehrávali, měli jsme víc ze hry, bohužel jsem neproměnili spoustu šancí a od soupeře dostali lekci z produktivity. Mohou nás mrzet první dva zápasy. Chci poděkovat týmu za nasazení a semknutí se v důležitých chvílích. Bohužel to letos nestačilo. Soupeři gratulujeme.
Komentář hostů Záleský František (Trenér):
Dnes jsme to zvládli a cekově jsme v sérii zaslouženě vyhráli. Teď si to můžeme užít, nabrat síly a od úterý už se soutředíme na baráž. Děkuji soupeři za celou sérii a skvělým fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:59
Bohužel je konec...
59:52
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #19 Štěpán Pohl.
59:52
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 5 minut za hrubost.
59:52
Konec zápasu se nedohrává úplně ve sportovním duchu
59:45
Timeout TJ Turnov
59:45
Vyloučen hráč #66 Jiří Ptáčník družstva TJ Turnov na 5 minut za hrubost.
58:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #31 Jan Král (3:6).
58:27
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi.
58:27
Asi poslední šance na zvrat...
57:52
Teč  Hrdličky vyráží Král.
57:02
Tlak domácích je obrovský ale Turnov se i s dávkou štěstí brání.
54:07
Hrdlička sám před Králem posílá backhendem vedle.
53:26
Na domácích hokejkách se začíná objevovat nervozita
52:26
Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #97 Šimon Janoušek (3:5).
51:37
Janoušek obkroužil branku a našel volného Dědka.
50:38
Paleček si velice dobře a zkušeně "vybruslil" Matěchu, jenž svůj samostatný únik zakončil pouze do boční tyče.
49:44
Hosté v plném počtu.
47:44
47:44
Domácí vstřelili gól, ale vysokou holí. Při střele však Vitásek fauloval a domácí budou mít přesilovku.
46:11
Důležitý blok od Janeby!
44:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #16 Jan Hrdlička (3:4).
44:32
Už to vypadalo že Král má balonek pod svým tělem po zakončení kloudy, ale kulatý nesmysl se náhle objevil v sítí a je sníženo!
43:45
Panenkova dalekonosná střela nadělala Královi potíže.
43:02
Švitorka střílí nad.
42:15
V hale panuje dobrá atmosféra, oba tábory fanoušků se snaží přeřvat ten druhý.
37:43
I Turnov se sportovně přiznává a balónek pro domácí.
36:46
Klouda znova trestuhodně nad.
35:22
Hosté  se ubránili a máme tu znova hru 5 na 5.
34:35
Janeba těsně nad!
34:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #3 Filip Dědek (2:4).
33:22
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za zdržování hry.
33:22
Máme tu sitaci 4 na 3.
32:57
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
32:33
31:33
Pěkná kombinace Pozler-Kočí-Klouda končí nepřesnou střelou.
29:16
Domácí se po nepřehledné sittuaci sportovně přiznávají a rozhodčí pískají volný úder pro Turnov
27:13
Panenka z mezikruží těsně vedle branky Krále.
24:34
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Štěpán Pohl, asistoval #9 Lukáš Maršík (2:3).
24:34
Pohl trefuje nad rameno Palečka..
23:00
Paldus prověřuje pozornost Krále střelou z půlky hřiště.
20:42
Klouda pěkně vybojoval balónek, nahrál na Hrdličku, který si ho zajímavě pod nohou zpracoval a poté uklidil pod skákajícím Králem do sítě.
20:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (2:2).
19:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (1:2).
19:32
Vitásek nechytatelnou střelou pod břevno posílá Turnov do vedení.
18:53
Domácí se zatím brání úspěšně.
17:37
Vyloučen hráč #99 Marek Paleček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
16:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #14 Filip Janeba (1:1).
16:45
Lehká teč od Filipa vyrovnává toto utkání!
16:17
Zajímavé odrazy před Králem branku nepřinesly.
14:45
Vyloučen hráč #2 Tomáš Jiránek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
14:45
Jiránek dohrál souboj s faulem, za který dostává první dvouminutový trest v zápase.
14:01
Vitásek trefuje pouze pupek Máry Palečka.
12:03
Paleček předvedl dva důležité zákroky v krátké době.
08:42
Kočí míří pouze do tyče brány, kterou střeží Král.
07:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #97 Šimon Janoušek (0:1).
07:56
Po individuální chybě domácího hráče Turnov otevírá skóre dnešního zápasu.
05:27
Střela Hlavničky pouze do boční sítě.
04:16
Janoušek Š. z půlky pouze vedle Palečkovy tyče.
01:44
Hrdlička tyč!
01:22
Vojta Šimáček z blízka pouze do připraveného Krále.
00:52
První střela Havlína do bloku.
00:01
Úvodní buly vyhtáli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Filip Dědek, Jan Havlín, Šimon Janoušek, Štěpán Matěcha, Jakub Janoušek
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Jan Hrdlička, Jan Pozler
00:00
Hezký sobotní podvečer z kobyliské Šatna Arény, kde pokračuje série play-down Národní ligy. Stav této série je zatím 2:3 pro Turnov, ale všichni zde věříme, že to nebude poslední zápas v této sezóně.