0:4
0:3
- : -

SOKOL CHODOV - Florbal TJ Kobylisy D 0:9
1. Ctirad Malina, 3. Roman Svrček, 19. Roman Svrček, 21. Martin Čítek, 22. Vojtěch Šimáček, 23. Ondřej Kunc, 28. Roman Svrček, 32. Roman Svrček, 33. Viktor Parma; rozhodčí: Filip Bollardt - Jan Tůma; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Forst ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 0:2, 0:4, 0:3;
36:00
35:59
Desítka nebude, ale Jiřina Kramlů má čisté konto.
32:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #32 Viktor Parma, asistoval #7 Radek Šindelář (0:9).
32:36
Viktorův páteční individuál přines gólové ovoce.
31:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #4 Kamil Hammeršmíd (0:8).
31:23
Teď už Cvrndův bekhend neomylný
31:17
A nyní Ctíru napodobil Cvrnda
30:30
Vojta Šimáček předvedl bravurní kličky, jeho přihrávkou do prázdné však Ctíra pohrdl
27:51
27:20
Hůla zlomil hůl. Kamil ještě zametá zbytky, jak podlahu ve Vrátnici.
22:24
Trestné střílení družstva SOKOL CHODOV neproměnil #8 Tomáš Třešňák.
22:23
nájezd pro Chodov
22:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #6 Ondřej Kunc bez asistence (0:6).
21:24
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #13 Ctirad Malina (0:5).
20:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #86 Martin Čítek, asistoval #6 Ondřej Kunc (0:4).
18:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #10 Vojtěch Šimáček (0:3).
18:32
Vyloučen hráč #18 Zdeněk Novák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání.
14:42
Vyloučen hráč #5 Jan Papoušek družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky.
12:00
12:00
02:19
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #7 Radek Šindelář (0:2).
01:46
Vyloučen hráč #8 Tomáš Třešňák družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:26
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #13 Ctirad Malina, asistoval #66 Roman Svrček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Jan Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy D: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Kamil Hammeršmíd, Ctirad Malina, Roman Svrček, Pavel Pohorský, Radek Šindelář