2:1
- : -
FD Teplice

FD Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 12:2
5. Šimon Rabel, 13. Samuel Olexa, 17. Jiří Říha, 17. Ondřej Duben, 18. Lukáš Mucha, 20. Samuel Olexa, 21. Ondřej Duben, 22. Jan Liška, 24. Jan Veselý, 27. Richard Strejcovský, 39. Lukáš Mucha, 43. Lukáš Mucha - 25. Kristián Hub, 36. Kristián Hub; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matyáš Desenský 23 - Filip Staněk 23; po třetinách: 2:0, 8:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 10:8
45:00
42:34
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #31 Šimon Rabel (12:2).
38:01
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #5 Tomáš Frontz (11:2).
35:50
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub, asistoval #6 Petr Strnad (10:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 14:8
30:00
28:03
Vyloučen hráč #21 Kryštof Danda družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
26:42
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #11 Ondřej Duben (10:1).
24:01
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Kristián Hub, asistoval #76 Martin Koukl (9:1).
23:45
Branku družstva FD Teplice vstřelil #94 Jan Veselý, asistoval #24 Lukáš Mucha (9:0).
21:57
Branku družstva FD Teplice vstřelil #19 Jan Liška, asistoval #4 Štěpán Hájek (8:0).
20:12
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben bez asistence (7:0).
19:46
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #16 Matěj Vejvar (6:0).
17:29
16:25
Branku družstva FD Teplice vstřelil #11 Ondřej Duben, asistoval #5 Tomáš Frontz (4:0).
16:06
Branku družstva FD Teplice vstřelil #71 Jiří Říha, asistoval #31 Šimon Rabel (3:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:9
15:00
12:17
Branku družstva FD Teplice vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #12 Tobiáš Tychler (2:0).
04:54
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Šimon Rabel, asistoval #11 Ondřej Duben (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Kryštof Danda, Kristián Hub, Martin Koukl, Matouš Burianek, Pavel Janský