0:1
FbC Plzeň
BUTCHIS

FbC Plzeň - BUTCHIS 4:5p
26. Vojtěch Kuneš, 50. Vojtěch Kuneš, 50. Vojtěch Kuneš, 59. Tomáš Němeček - 22. Matyáš Kalina, 26. Jakub Černý, 53. Adam Drastich, 60. Erik Papež, 66. Matyáš Kalina; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 254; zásahy brankářů: Martin Bezděk 19 - Jan Hlinák 19; po třetinách: 0:0, 1:2, 3:2, 0:1;
Komentář domácích Strejček Pavel (Trenér):
Co dodat, předně se sluší pogratulovat soupeři k vítězství v sérii i soutěži. Dnešní utkání ve skvělé divácké kulise. Věřili jsme, že sérii vrátíme do Prahy. Kdyby to bylo po první třetině 3:0, tak by se nikdo nemohl divit. Bohužel to tak nebylo, nedali jsme spousty šancí. Teď se musíme soustředit na baráž a 1. ligu do Plzně přivezeme.
Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér):
A je to tam!!! Fantastickou sezonu ukončujeme ve velkém stylu. Jediný soupeř který nás letos dokázal porazit, byla právě Plzeň, v prodloužení a v přesilovce. Dnešní zápas, kterým uzavíráme finálovou serii, vyhráváme brankou v prodloužení...a přesilovce. Poslední krok bývá vždy nejtěžší a tento zápas to opět potvrdil. Od začátku utkání jsme byli nervózní a nepovedlo se nám zahrát stejně dobře, jako poslední zápasy, přesto jsme utkání dokázali překlopit na naší stranu týmovým a bojovným  výkonem. Díky divákům za fantastickou kulisu zápasu a soupeři za vynikající zápasy v celé serii.
70:00
Střely v prodloužení: 1:3
65:41
65:43
Věrní fanoušci Plzně ještě děkujou hráčům a trenérům za skvělou podívanou
65:42
Bohužel pro Plzeňské hráče, trenéry, fanoušky...no vlastně pro celou florbalovou Plzeň dostáváme v prodloužení poslední a rozhodující gól. Zápas to byl skvělý a vyrovnaný. Bohužel se dnes bude radovat tým hostů
65:41
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:5).
65:37
Úžasný zákrok Bezděka
64:57
Vyloučen hráč #23 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
60:01
Jdeme do prodloužení! Jaký tým dnes bude oslavovat?
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:6
60:00
59:09
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #14 Tomáš Vondruška (4:4).
59:09
Time a chytrá souhra v šesti dorovnává skóre
58:38
Timeout BUTCHIS
58:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #80 Jan Faitenhanzl (4:3).
58:38
Plzeň očividně vyniká ve hře před bránou! Němeček svým gólem dává jeho týmu obrovskou naději!
58:04
Vyloučen hráč #77 Jakub Pecha družstva BUTCHIS na 2 minuty za špatné střídání.
58:04
Špatné střídání Butchis nezůstalo bez povšimnutí. Využije Plzeň tuto početní výhodu?
56:45
Kuneš ukázal skvělý přehled o hře
55:29
Skvělý oťuk Vošty na Tomáška bohužel končí bez oslavy
53:52
Vyhrocená, nutno říct na Národní ligu klasická, situace skončila naštěstí bez zbytečného vylučování
52:48
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #4 Adam Drastich, asistoval #44 Petr Novotný (3:3).
52:48
Rychlá a chytrá rozehra Butchis skóre zápasu srovnává
51:07
Fanoušci Plzně mají opět nový nával energie a fandí, co jim síly stačí
50:00
Zápas začíná být vyhrocený. Budou se lámat florbalky? Nebo dokonce kosti?
49:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:2).
49:40
Kuneš dneska očividně před bránou hostů bydlí. Protože svým třetím gólem dostává plzeň do vedení!
49:15
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (2:2).
49:15
Po souboji v brankovišti se opět prosazuje Kuneš. Co na to říct...dneska to Butchis zadarmo mít rozhodně nebudou!
46:28
Nutno říct, že Zábran pražáky opravdu nešetří
43:00
Všichni v hale by jistě potrvdili, že to co dnes pozorujeme je opravdu florbal na úrovni. Je vidět, že pro oba týmy je to velmi důležitý a náročný zápas
38:22
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
38:22
Malý fauluje hráče, který zrovna vyšel z trestné lavičky. Karta se tedy obrací a hosté jdou do přesilovky
36:45
Malý si po sprintu dovoluje neskutečnou kličku a úžasnou střelu
36:14
Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání.
31:28
Hráči Butchis prostě nedokáží překonat skvělého Bezděka, který se rve o každý míček.
26:42
Domácí se nezdají nijak demotivovaní a stále nic nevypouští. Jistě za to budou brzo odměněni
25:40
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý bez asistence (1:2).
25:40
Plzeň si moc dlouho remízu neužívá a Praha se opět dostává do vedení
25:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš bez asistence (1:1).
25:21
Kuneš se urval a ukázal celé Plzni jak se proměňují šance.
24:25
Bezděk zachraňuje svůj tým neobyčejným zákrokem
23:41
Fanoušci domácích jakoby měli nekonečno sil. Poctivě fandí svému týmu celý zápas.
19:29
Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:29
Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:28
V jeden moment jsou vyloučeni dva hráči domácích. Dokáže Plzeň být bezchybná i v takové početní převaze?
15:34
Míček a branku domácích dělil pouze blok Täubera
14:49
Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
14:49
Plzeň jde do oslabení. Doufejme, že domácí opět předvedou, že se nebojí hrát ani v oslabení.
13:53
Tomášek netrefuje vzdušný balón mířený přímo do branky Butchis
13:12
Skvělý obraný zákrok kapitána domácích
11:13
Plzeň se očividně z předešlích zápasů poučila a tak předvádí skvělý výkon.
08:30
Krásná akce Horažďovského, bohužel bez oslavy.
08:15
Další štiplavá střela z rozehry hostů. Bezděk ovšem svoji branku kryje bez chyby.
06:05
Plzeň předvádí krásnou souhru, bohužel střela Malého nepronikla do brankoviště hostů
05:33
Hosté výborně zvládají početní převahu
05:06
Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za vražení zády.
04:30
Rozhodčí odpískal neflorbalový zákrok a domácí mají výhodu.
02:16
Ani jeden z týmů nevypouští jediný souboj. Vypadá to dnes na zápas na úrovni.
00:42
Hosté rozehrávají první rozehru dnešního zápasu.
00:42
První střela hostů končí v perfektní zdi Plzně.
00:01
Úvodní buly nevyhrává ani jeden z týmů. O míček se hned bojuje na středu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů BUTCHIS: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Adam Drastich, Matyáš Kalina, Jakub Pecha, Jakub Černý, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Václav Zábran, Ondřej Horažďovský, Michael Brabec, Vojtěch Kuneš, Vít Malý
00:00
Dámy a pánové vítáme Vás u třetího zápasu FbC Plzeň proti BUTCHIS. Doufáme ve vyrovnaný a napínavý zápas.
00:00
Na dnešní zápas se přijelo podívat mnoho diváků. Tribuna dokonce nestačí a někteří diváci budou hráče podporovat ve stoje.