3:2
0:3
1:0

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:5p
5. Martin Škorpa, 6. Matěj Kolář, 22. Jakub Dufek, 23. Antonín Votava, 24. Antonín Votava, 62. Marek Matoušek - 26. Adam Palčinský, 39. Adam Palčinský, 43. Jáchym Kuběna, 58. Martin Gattnar, 60. Jáchym Kuběna; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 225; zásahy brankářů: Karel Hodík 29 - Martin Blažek 29; po třetinách: 2:0, 3:2, 0:3, 1:0;
Komentář domácích Lupoměch Ondřej (Trenér):
Vůle, nasazení, pokora, TÝM. Před neskutečnou kulisou více než dvou stovek fantastických fanoušků jsme tohle všechno ukázali. Extrémně těžké utkání, ve kterém jsme byli dlouho na koni, nicméně soupeř dokázal ukázat svou sílu. 3:0 se suverénním vítězem základní části nicméně chutná fantasticky. Díky všem, co se na tom dnes podíleli, ať už pořadatelům, skvělým fanouškům a především našemu TÝMU!!!
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Po všech stránkách těžká sezóna, kterou jsme prošli s hlavou vztyčenou.
Odehráli jsme dobré zápasy, bohužel do semifinálové série nám chyběla energie a živelnost. Na tak připraveného soupeře jakým byl Chodov to prostě nestačilo a i když jsem přesvědčený, že herní kvalita je u nás dostatečná, nedokázali jsme ji prodat, což je to zásadní. Škola života, lekce třetí.
Dnešní zápas byl určitě celkově hodně zajímavý a stál za všechno čím jsme prošli.
61:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #48 Lukáš Kafka (6:5).
59:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #12 Martin Gattnar (5:5).
59:41
Vítkovice vyrovnali na 5:5
57:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #20 Jáchym Kuběna (5:4).
45:30
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
45:30
Chodov jde po druhé v tomto zápase do přesílení
43:12
Chodov vystřelil po breaku, ale míček šel nad bránu
42:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #63 Ondřej Svoboda (5:3).
42:45
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
40:45
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
38:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (5:2).
38:04
Vítkovice dnes po druhé skorují
34:37
32:37
Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:05
Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
27:05
Vítkovice jdou do přesílení
25:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský bez asistence (5:1).
23:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #93 David Horký (5:0).
23:40
Vítkovice si berou první timeout
23:40
Chodov je ve vedení 5:0
22:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #85 Jakub Dufek (4:0).
22:12
Chodov dnes po čtvrté skoruje
21:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #83 Antonín Votava (3:0).
05:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Matěj Kolář, asistoval #68 Martin Škorpa (2:0).
05:01
Po rychlé rozehrávce Chodov po druhé skoruje
04:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #48 Lukáš Kafka (1:0).