3:0
1:3
- : -

PSN Tatran Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:4
10. Nikola Pieczonková, 18. Barbora Lovíšková, 22. Valentýna Viková, 23. Barbora Lovíšková, 32. Nikola Pieczonková - 5. Andrea Břeská, 27. Sabina Siňorová, 27. Denisa Bubeníková, 30. Sabina Siňorová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Veronika Novotná 23 - Karolina Bačková 15, Michaela Galušková 7; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:3;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Děkuji svému týmu za celou sezonu. Dnes jsme tam nechali vse, co v nas po celé sezone zbylo. O našem nepostupu na MČR rozhodla šířka kádru Chodova a systém této soutěže. Gratuluju Chodovu a přeju mu hodně štěstí na MČR. Zpět ke našemu týmu. Jsem hrdý na holky kam se za tuhle sezónu posunulu a doufám, že bude jejich progres pokračovat dál v juniorkách.
Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér):
Dneska jsme měli, pro nás super den, plný zápasů. Na tohle trénujeme celý rok, dáváme tomu obrovský počet hodin, úsilí a jsme strašně šťastní za progres, který celou sezónu děláme a to nejen, co se týče florbalové a fyzické části, ale také po stránce mentální. Děkuji všem holkám za to, co tu dnes předvedly a děkuji rodičům, za neskutečnou podporu, na kterou se připravovali. Každý měl dnes svou roli a každý ji zvládl bezvadně.
Nikdy se nevzdáme, nikdy!
36:00
Střely ve 3. části: 8:14
36:00
35:56
Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:34
Timeout PSN Tatran Střešovice
31:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (5:4).
29:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová bez asistence (4:4).
28:41
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
28:41
26:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (4:3).
26:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #90 Sabina Siňorová, asistoval #29 Barbora Fáčková (4:2).
24:56
Vyloučen hráč #24 Sofie Gocová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář #38 Michaela Galušková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 10:8
24:00
22:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (4:1).
21:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #12 Valentýna Viková, asistoval #23 Michaela Stránská (3:1).
17:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková bez asistence (2:1).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:5
12:00
11:43
Vyloučen hráč #6 Kateřina Fialová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
09:34
04:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:1).