2:2
4:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 8:5
5. Kristýna Jirásková, 9. Kristina Venerová, 31. Dominika Horáčková, 38. Lucie Baldreichová, 45. Andrea Břeská, 52. Tereza Míková, 57. Andrea Břeská, 59. Lucie Baldreichová - 15. Denisa Hebíková, 21. Pavlína Soukupová, 32. Veronika Mandíková, 47. Veronika Mandíková, 48. Pavlína Soukupová; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:0 + Aneta Faltová 5; využití: 1:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Michaela Galušková 24 - Anita Vlachová 33; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:2;
Komentář domácích Neuman Ondřej (Trenér):
"Dobrý vstup, několik horších pasáží a fázi, kdy se hra kouskovala a my ztráceli tempo. Jinak dobré - jsme připraveni, ve správný moment jsme zase rozhodli a zaslouženě vyhráli. Víme, že to nebude lehké, ale výzvy máme rádi a poctivě si to odmakáme. Díky moc všem za nádherný Chodovský den na Jižním městě, kdy jsme znovu žili "WE ARE CHODOV". Obrovská hrdost a poděkování rodičům, juniorům, juniorkám, dorostenkám a všem fans v čele s elitními týmy. Také děkuji pořadatelům za to, že připravili důstojné a profi prostředí elitnímu mládežnickému florbalu. Dnešní den na Jižním městě byl Chodovským florbalovým svátkem a věřím, že zítra na něj naváží dorostenci a ženy."
Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér):
Je to stejné jako před 14 dny. Po prvním poločase odcházíme za stavu 0:1. Zítra ale navážeme na velmi povedené pasáže, vyvarujeme se zbytečných chyb a jedeme dál!
60:00
Střely ve 3. části: 14:9
60:00
58:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (8:5).
58:44
A je rozhodnuto!
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny!
56:32
Břeská trefuje přesně nad rameno bránkářky!
56:31
Timeout FbŠ Bohemians
56:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #56 Klára Pabiánová (7:5).
55:20
Začíná to být opravdu velké drama!
53:00
Faltová vystřelila Bačková měla uplně zakrytý výhled ale i tak si stím poradila!
51:32
Míková přibližuje Chodov k vítězstvý!
51:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #55 Emilie Skalíková (6:5).
50:30
Skalíková trefuje spojnici!
48:50
Naše zdrvotnice Jana je opravdu pohotová!!
47:52
A je opět srovnáno!
47:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová bez asistence (5:5).
47:00
Holky z Bohemky snižují!
46:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Veronika Mandíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (5:4).
45:45
Fanoušci dnes oprvdu fandí!
45:00
Chodov vede už o dvě branky!
44:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #39 Dominika Horáčková (5:3).
43:32
Bohemka trefuje břevno!
41:31
Venerová poslala krásnou střelu ale brankářka Bohemians i když tolik neviděla tak si sní dokázala poradit!
40:02
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chodov!
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny!
37:53
Vyloučen hráč #31 Kristýna Jirásková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:16
Chodov využívá svou dlouhou přesilovou hru! A stále pokračuje!
37:05
36:30
Chodov už hraje v pěti!
36:11
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #6 Kristina Venerová.
34:30
V tuto chvíli se koukneme na florbal 4na4, Moravcová hrála bez hokejky!
34:20
Vyloučen hráč #64 Michaela Moravcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
33:26
Chodovské holky si zahrají přesilovou hru celých 5 minut!
33:25
Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 5 minut za hrubost.
32:15
Bohemka opět srovnává!
31:58
31:20
Chodov už zase zvedl svoje tempo hry a je v tuto chvíli lepším týmem na hřišti!
30:33
Horáčková si prošla celé hřiště a trefila levou šibenici!
30:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Dominika Horáčková bez asistence (3:2).
29:00
Fanoušci dnes dávají opravdu najevo podporu obou týmů!
27:15
Hra je plynulá na obě strany se dost střílý!
26:21
Chodov trefuje tyč!
23:52
Chodov obstřeluje Bohemskou branku ale né a né padnout!
22:07
Bohemka do druhé třetiny vlítla úplně jiným tempem a Chodovské holky mají snimi v tuhle chvíli co dělat!
20:33
A máme srovnáno! v šatně asi bylo dusno!
20:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:2).
20:02
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Hostů!
16:50
Bohemka si zahraje druhou přesilovou hru!
16:37
Vyloučen hráč #56 Klára Pabiánová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
16:00
Břeská vystřelila ale golmanka vykrila střelu!
14:58
Bohemka snižuje!
14:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #9 Karolína Mezerová (2:1).
12:44
standartka pro bohemku končí na hokejkách Chodova!
08:35
Venerová dává na 2:0 v oslabení!
08:31
Chodov ubránil své oslabení!
08:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #6 Kristina Venerová, asistoval #48 Andrea Břeská (2:0).
08:01
Bohemka si zahraje přesilovou hru!
07:31
Vyloučen hráč #58 Nikola Skoková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
06:25
Chodov je o dost aktivnější. Holky dnes opravdu chtějí vyhrát!
04:05
Jirásková po špatné rozehrávce Bohemians vystihla balónek a překonala gólmanku krásnou střelou k vzdálenější tyči!
04:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková bez asistence (1:0).
01:41
A nečekaná střela od Bohumínské brankářka Bohemians s ní měla celkem problémy ale zvládla to!
00:30
A také slyšíme první hvizd rozhodčího rozehrávat bude Bohemka na půly hřiště!
00:02
Úvodní buly utkání vyhrál Chodov!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Anita Vlachová; hráči v poli: Lucie Hernandezová, Aneta Faltová, Veronika Mandíková, Karolína Mezerová, Denisa Hebíková
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Michaela Moravcová, Kristýna Jirásková, Barbora Fáčková, Lucie Baldreichová