2:4
4:2
- : -

SC Podještědí Č. Dub B - Vlci SFbK Frýdlant 13:9
3. Stanislav Pokorný, 5. Petr Smrkovský, 5. Jakub Švarc, 6. Jakub Švarc, 7. Stanislav Pokorný, 11. Jakub Švarc, 12. Jakub Švarc, 16. Lukáš Muška, 16. Stanislav Pokorný, 31. Stanislav Pokorný, 38. Stanislav Pokorný, 43. Stanislav Pokorný, 45. Stanislav Pokorný - 4. Jiří Heinzl, 9. Jakub Krýcha, 12. Jakub Krýcha, 17. Vojtěch Roubal, 17. Vojtěch Dedecius, 20. Vojtěch Roubal, 30. Vojtěch Roubal, 37. Jakub Krýcha, 42. Vojtěch Roubal; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Marek Pohunek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Roman Drotoš ? - Jiří Pánek ?; po třetinách: 7:3, 2:4, 4:2;
45:00
44:04
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #89 Josef Strouhal (13:9).
42:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #16 Jakub Švarc (12:9).
41:17
Timeout Vlci SFbK Frýdlant
41:17
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #17 Vojtěch Roubal, asistoval #9 Antonín Nosek (11:9).
39:06
Vyloučen hráč #8 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
37:46
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #68 David Rubáš (11:8).
36:10
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #11 Jakub Krýcha, asistoval #9 Antonín Nosek (10:8).
30:42
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #91 Lukáš Muška (10:7).
30:00
30:00
29:29
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #17 Vojtěch Roubal, asistoval #44 Vojtěch Dedecius (9:7).
21:53
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
19:59
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #17 Vojtěch Roubal, asistoval #11 Jakub Krýcha (9:6).
18:30
Vyloučen hráč #20 Lukáš Rosický družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
16:45
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #44 Vojtěch Dedecius, asistoval #33 Jiří Heinzl (9:5).
16:35
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #17 Vojtěch Roubal, asistoval #2 Jiří Pánek (9:4).
15:27
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #9 Stanislav Pokorný, asistoval #27 Jaroslav Šámal (9:3).
15:04
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #91 Lukáš Muška, asistoval #9 Stanislav Pokorný (8:3).
15:00
15:00
11:26
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #11 Jakub Krýcha bez asistence (7:3).
11:21
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #16 Jakub Švarc, asistoval #9 Stanislav Pokorný (7:2).
10:40
08:51
06:17
05:09
04:14
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #16 Jakub Švarc bez asistence (3:1).
04:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil #8 Petr Smrkovský, asistoval #9 Stanislav Pokorný (2:1).
03:27
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #33 Jiří Heinzl bez asistence (1:1).
02:33
00:49
Vyloučen hráč #94 Jan Piroch družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci SFbK Frýdlant: brankář: Jiří Pánek; hráči v poli: Lukáš Vlasák, Jakub Krýcha, Vojtěch Dedecius, Jiří Heinzl, Vojtěch Roubal