1:4
5:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Jirkov 8:10
11. Richard Hartmann, 15. Richard Hartmann, 25. Štěpán Cvekl, 31. Ondřej Cvekl, 36. Jan Vajgl, 39. Ondřej Cvekl, 42. Ondřej Cvekl, 45. Ondřej Večeř - 8. Zbyněk Hlaváček, 15. Zbyněk Hlaváček, 23. Ondřej Hlaváček, 25. Zbyněk Hlaváček, 26. Zbyněk Hlaváček, 28. Ondřej Hlaváček, 42. Zbyněk Hlaváček, 43. Filip Neumaier, 43. Zbyněk Hlaváček, 45. David Dudek; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Matěj Fišer 11, Matěj Fišer 5, Matěj Fišer 5 - Jaroslav Levý 1, Jaroslav Levý 2, Jaroslav Levý 6; po třetinách: 2:2, 1:4, 5:4;
45:00
Střely ve 3. části: 14:15
45:00
44:54
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #25 David Dudek, asistoval #87 Zbyněk Hlaváček (8:10).
44:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #23 Ondřej Večeř, asistoval #49 Ondřej Cvekl (8:9).
42:48
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #87 Zbyněk Hlaváček bez asistence (7:9).
42:00
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #88 Filip Neumaier, asistoval #3 David Petrásek (7:8).
41:41
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #87 Zbyněk Hlaváček, asistoval #28 Ondřej Hlaváček (7:7).
41:26
V 12.minutě se roudnický celek poprvé dostává do vedení v tomto zápase po hattricku ostrostřelce Ondřeje Cvekla , kterému úspěšně přihrával Marcel Holíček.
41:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #40 Marcel Holíček (7:6).
38:25
Po bratrské souhře klanu Cveklů se prosazuje Ondřej Cvekl po přihrávce svého bratra Štěpána Cvekla . Stav utkání v 11.minutě 6:6 .
38:24
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #24 Štěpán Cvekl (6:6).
35:58
Druhý gól týmu BK REAL Roudnice v této třetině vstřelila 2.lajna a střelcem byl obránce číslo 97 Jan Vajgl , kterému asistoval hráč číslo 27 Matěj Slaba . Stav utkání 5 :6 . Hra se nyní odehrává převážně na polovině Jirkova , kde je Jirkov sevřen Roudnicí .
35:57
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #97 Jan Vajgl, asistoval #27 Matěj Slaba (5:6).
34:22
Ve 3.třetině utkání započal tým BK REAL Roudnice hru velmi tvrdým gegenpressem a přináší ovace , jelikož se roudničtí florbalisté usadili aktivně na balonu a Jirkov nepouštějí do hry .
30:20
První gól 3.třetiny vstřelil kapitán týmu domácích Ondřej Cvekl po asistenci jeho bratra Štěpána Cvekla . Stav utkání 4:6 . Pro zajímavost všechny 4vstřelené branky týmu BK REAL Roudnice padly při působení 1.lajny na hřišti .
30:00
Úvodní buly 3.třetiny vyhrál celek Florbal Jirkov .
30:00
Střely ve 2. části: 10:15
30:00
27:00
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #28 Ondřej Hlaváček, asistoval #25 David Dudek (3:6).
26:13
Po technickém přestupku špatného střídání je vyloučen na 2minuty hráč číslo 16 Matyas Pilař .
26:11
Vyloučen hráč #16 Matyas Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
25:33
24:44
První branku v 2.třetině zaznamenal i celek BK REAL Roudnice po pohledné akci dvojice 25 a 24 Jiří Šolta a zakončující Štěpán Cvekl .
24:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #24 Štěpán Cvekl, asistoval #25 Jiří Šolta (3:4).
24:09
Po nešťastném odrazu inkasuje celek BK REAL Roudnice 2.gól v této třetině a Jirkov zvyšuje na 2:4 .
24:08
22:55
První branku 2.třetiny vstřelil celek Florbal Jirkov . Skóre utkání je 2:3 .
22:54
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil #28 Ondřej Hlaváček bez asistence (2:3).
16:16
Druhá třetina má zatím výborné tempo. Zatím 3:3 na střely v této třetině .
14:55
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #24 Štěpán Cvekl (2:2).
14:55
Ve Fergie Timu první třetiny se v tomto utkání podruhé prosazuje hráč číslo 21 týmu domácích Richard Hartmann po nahrávce hráče číslo 24 Štěpána Cvekla  .
14:06
10:24
První branku týmu domácích vsřelil hráč číslo 21 Richard Hartmann , který je dnes gólově velmi potentní a asistoval mu hráč číslo 49 Ondřej Cvekl .
10:23
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #49 Ondřej Cvekl (1:1).
07:03
03:39
První přesilovou hru v utkání má tým Florbal Jirkov , který již během prvních 4minut vyprodukoval 8střel na branku .
03:37
Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
01:29
Vítáme vás u třetího utkání dnešního hracího dne mezi celky BK REAL Roudnice a Florbal Jirkov . Ze začátku utkání aktivnější Jirkov .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Jaroslav Levý; hráči v poli: Jakub Adam, Josef Náther, Martin Košťálek, Filip Neumaier, David Dudek
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Matěj Fišer; hráči v poli: Marcel Holíček, Jiří Šolta, Daniel Pilař, Ondřej Cvekl, Štěpán Cvekl