2:2
- : -
FbC Plzeň B

T.J. Sokol Koterov - FbC Plzeň B 6:5
1. Vojtěch Horák, 6. Jáchym Kellar, 18. Kamil Pešek, 30. Pavel Roubal, 34. Tomáš Červenka, 35. Vojtěch Horák - 7. Vojtěch Mrvík, 18. Jiří Pospíchal, 23. Vojtěch Mrvík, 31. Jakub Sutner, 33. Jan Baštýn; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Nohovec ? - Tomáš Jaňour ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:2;
45:00
44:09
Timeout FbC Plzeň B
41:57
Vyloučen hráč #89 Tomáš Červenka družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání.
39:12
Vyloučen hráč #19 Ondřej Němec družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání.
34:39
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #99 Vojtěch Horák, asistoval #25 Daniel Fencl (6:5).
33:42
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #24 Pavel Roubal (5:5).
32:46
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #8 Jan Baštýn, asistoval #57 Jakub Sutner (4:5).
30:50
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #57 Jakub Sutner, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:6
30:00
29:49
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #24 Pavel Roubal, asistoval #89 Tomáš Červenka (4:3).
29:49
Plachťák do vingle a Koterov jde do vedení!
23:34
Předchozí dva góly padly v tak rychlém sledu, že jsem nezaregistroval ani jeden z nich. Mé omluvy patří i skvělým 23 divákům sledujících dnešní napínavé utkání!
22:40
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (3:3).
22:40
Mrvík obkroužil útočnou polovinu a tahákem deset čísel nad ledem srovnal stav zápasu!
17:34
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #16 Lukáš Zápal (3:2).
17:23
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #88 Jiří Pospíchal, asistoval #69 Zdeněk Hegner (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:5
15:00
06:01
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #51 Vojtěch Mrvík bez asistence (2:1).
06:01
Vojta Mrvík vrací FbC do zápasu nekompromisní bombou k tyči!
05:37
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #27 Jáchym Kellar, asistoval #67 Kamil Pešek (2:0).
05:31
Koterovští tancujíce kolem malého brankoviště se dožadovali faulu. Jáchym Kellar nakonec názor změnil a raději zametl míček do odkryté brány.
00:30
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #99 Vojtěch Horák bez asistence (1:0).
00:30
Hezké odpoledne z Plzně! Ještě jsme se nerozkoukali a brankář Koterova otevírá skóre utkání nechytatelnou střelou pod víko!