3:0
3:2
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - Hornets Brno ZŠ Horní  7:5
20. Roman Svoboda, 21. Adam Klimeš, 23. Dominik Král, 36. Adam Klimeš, 43. Pavel Zbořil, 43. Tomáš Líznar, 45. Tomáš Jedlička - 11. Patrik Fabián, 15. Jiří Žák, 19. Vincent Drápal, 56. Vincent Drápal, 59. Robin Růžička; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 16 - Michal Prokeš 19; po třetinách: 1:3, 3:0, 3:2;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Chtěl bych napsat co možná nejkratší zhodnocení celé serie a sezóny, ale bude to těžké a nechci tady být dlouho, protože zasloužený večírek s týmem čeká! Soupeř byl velmi florbalový a kvalitní, rozhodně si zaslouží hrát Národní ligu a nehrál by tam druhé housle, bohužel do NL mohl z této dvojice jen jeden. Síla soupeře v závěrech všech zápasů je znát, jde vidět, že jsou zvyklý hrát pod tlakem a mají na to především vyspělé hráče. My jsme se vyvarovali výpadku ze závěru prvního zápasu a v dalších zápasech serie jsme si závěry pohlídaly, ikdyž to byl často nervák. Dnes jsme v 1. třetině byli na večírku a soupeř to mohl vést mnohem více, kluci ukázali velkou sílu a soudržnost, zápas opět vzali do svých rukou. Celou serii týmy hrály srdcem, ale my jsme měli lépe nachystanou hlavu. Mentálně tým dokáže nyní všechno, za poslední 1 měsíc jsme zaznamenali velký posun a já věřím, že budeme příští sezónu válcovat celou NL. Děkuji za nakonec úspěšný rok celému klubu, hráčům, pořadatelům, vedení i fanouškům, zkrátka všem velké díky!!! Sport a florbal je krásný, trochu s náma během sezóny ********l, ale nakonec jsme MISTŘI NL bez poháru, jediní jsme dokázali v baráži, že do NL Aligators Klobouky patří!! HOUHOU ALI!!
Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér):
Netřeba dlouhých slov. Prvně gratulujeme soupeři k vítězství v sérii a udržení soutěže. Pro nás bohužel končí dlouhá sezóna zklamáním. Čeká nás práce na tom, abychom se dokázali poučit z chyb a mohli být v budoucnu silnější! Velké díky všem, co se na sezóně podíleli.
58:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #19 Robin Růžička, asistoval #89 Patrik Fabián (7:5).
55:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #19 Robin Růžička (7:4).
51:50
Hosté se snažili využít Timeoutu pro nákres potenciáního zvratu dnešního utkání a srovnání celé série
49:46
Hosté se snaží ostupnou kombinací přehrát Aligators, ale zatím bez úspěchu
48:26
Matyáš Zouhar a jeho pádlostroj přes celé hřiště. Krásně ušetřený čas v oslabení
48:01
Nához hostí v přeislove a bezchybný Rychlý  domácí kase
46:37
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za hra rukou.
45:53
Po ztrátě míčku u mantinelu na půlící čáře měli hosté velkou šanci, ta však skončila pouze na břevně
45:15
Gólostroj domácích se nám konečně utrhl a fanoušci mohou shlédnout krásný začátek třetiny
44:24
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #69 Roman Svoboda (7:3).
44:24
Objetá branka a nához znamenají již sedmou branku domácího týmu
43:10
Špílmachr Zbořil se teď pokoušel navázat na úspěšné spoluhráče a dvěmi ostrými ranami zasypal branku soupeře, avšak golman bl úspěšnější.
42:32
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #40 Pavel Zbořil (6:3).
42:32
O pár chvil později se nám Líznar uvolnil krásnou kličkou a zavěšuje podél bezmocného golmana hostí.
42:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil z trestného střílení (5:3).
42:14
O chvíli později tu máme nájezd na druhé straně. Tne již byl proměněn a domácí se ujímají dvoubrankového vedení.
41:51
Po nástřelu hostí z vlastního rohu došlo k seknutí domácích a následnému nařízení trestného střílení
41:46
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil #61 Vincent Drápal.
41:41
Domácím se nedaří zhrát přesilovou hru.
40:33
Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
40:01
Domácí vlétli do poslední třetiny výrazně aktivněji.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:5
40:00
39:48
Domácí mají za sebou úspěšnou třetinu a snaží se dohrát v klidu.
37:42
Krosovka byla teď i na domácích holíh, ale Lorence pouze prověřil golmana hostí
36:26
Ztráta ve středním pásmu a přčíslení hostí, které skončilo ranou těsně mimo po krásné krosovce
35:50
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #89 Tomáš Jedlička (4:3).
35:50
Klimeš a branka je na světě. Avšak golman hostí měl těžkou práci a srazil si miček za sebe.
35:22
Tlak v útočném pásmu Aligators stále nepřinesl střelbu mezi tyče
33:59
Vyloučen hráč #23 Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
33:59
Hostě te´d nezvládli proceduru střídání a domáí mají šanci odskočit
33:25
Mnoho střl na branku jsme v druhé třetině neviděi, ted sledujeme spíše taktickou bitvu o střední část hřiště
30:24
Krosovka na Krále pod kolena zůstala nevyužita, avšak nátlak domácích byl teď znát
29:10
1 střeecký pokus za přesilovku je málo a tak stav je nezměněn.
28:13
Domácí mají velkou šanci odskčit, avšak přesilová hra se jim zatím nedaří
27:04
Vyloučen hráč #89 Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost.
25:10
Vyrovnaný stav utkání a Aligators se chopili otěží a rázem jsou na koni
22:46
Stačilo natáhnout na sebe dva hráče a rozdat na úplně olného Krále a pramenila z toho královská šance do gólu.
22:45
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #69 Roman Svoboda (3:3).
19:37
Vyloučen hráč #45 Tomáš Havlíček družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře.
19:22
Svoboda vyslal přízemní střelu, která končí gólem.
19:21
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #99 Adam Klimeš (1:3).
18:22
Pěkná akce na jeden dotek končí v brance domácích.
18:21
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #87 Lukáš Šmarda (0:3).
18:00
Dvě minuty do konce 1. třetiny.
15:18
Po krásné akci Zbořil ze středu míjí branku.
14:42
Hosté využili zmatku v domácí obraně a zvyšují tak skóre na 2:0.
14:41
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #77 Martin Janiczek (0:2).
13:00
Hostující Drápal do tyčky.
12:28
Domácí Jedlička ve velké šanci, ale gól nedává.
11:52
Nebezpečnou střelu Zouhara hostující brankář vychytal.
10:47
Smolný vlastní gól.
10:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #89 Patrik Fabián bez asistence (0:1).
10:31
Na hřišti je k vidění několik soubojů.
08:49
Šanci neproměnil Matyáš Zouhar.
07:12
Zblokovaná střela proletěla za hostujícím brankářem napříč brankovištěm.
06:54
Zatím sledujeme zápas bez větších šancí.
05:36
Domácí hrají v plném počtu.
03:36
Faul na půlce hřiště byl odměněn dvěma minutami.
03:35
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
02:09
Zápas začal v rychlém tempu.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Robin Růžička, Jiří Žák, Tomáš Havlíček, Martin Janiczek, Adam Obertan
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Ondřej Lorenc, Tomáš Hos, Tomáš Líznar, Matyáš Zouhar, Pavel Zbořil