0:1
2:5
1:0

FBC MSEM Přerov - FbK Horní Suchá 7:6p
4. Ondřej Kowalik, 10. Petr Kavka, 11. Lukáš Chuděj, 16. Michal Bělaška, 55. Lukáš Raška, 57. Michal Bělaška, 62. Ondřej Kowalik - 29. Lukáš Kraina, 42. Filip Krajíček, 49. Adam Pudich, 53. Adam Pudich, 59. Patrik Kaláb, 60. Denis Tomančák; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 198; zásahy brankářů: Pavel Ceh 24 - Daniel Fukala 2, Filip Plíhal 26; po třetinách: 4:0, 0:1, 2:5, 1:0;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Zajímavé to dnes bylo. Respekt soupeři, že se dostal po našem dobrém startu, ještě do zápasu. Mně teď začíná práce a věřím, že zítra předvedeme ještě lepší výkon. Vedeme 2:0 v sérii a jsme za to po dnešku vděčni. Skvělí fanoušci nás dnes nenechali klesnout na dno a věřím, že zítra nás poženou znovu.

61:18
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #11 Michal Ďopan (7:6).
61:18
Krásná kombinace Přerova přes celé hřiště ukončuje zápas v prospěch domácích.
60:28
Gólman skvělým zákrokem končí akci Přerova.
59:59
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #70 Denis Tomančák, asistoval #18 Filip Krajíček (6:6).
59:59
...a to se jim i daří a srovnávají v poslední vteřině stav na 6:6.
59:21
Hra je teď velmi tvrdá, emoce i důraz přichází od obou celků, zatím však bez větších problémů, Horní Suchá stále v šesti se snaží náskok srovnat.
58:33
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Patrik Kaláb bez asistence (6:5).
58:33
Standartka Přerova zblokována a hráč hostů nekompromisně umisťuje do šibenice.
57:40
Horní Suchá v šesti.
56:48
Celá hala fandí s náma. Tato slova zní z naší tribuny a já nemůžu udělat nic jiného, než souhlasit a všem divákům poděkovat za skvělou atmosféru dnešního utkání.
56:30
Timeout FbK Horní Suchá
56:30
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (6:4).
56:30
Michal Bělaška dlouhým obloukem na středu hřišti, kde byl zcela sám, vysílá míček, který trefuje břevno, od kterého se odráží do sítě hostů.
54:51
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:51
Zákrok hráče hostů končí pádem hráče Přerova, rozhodčího i půlky mantinelů.
54:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #86 Maxim Šefčík (5:4).
54:25
Standartní situaci ze dvou metrů prostřelil přes 4člennou zeď a golmana Lukáš Raška.
53:26
Michal Hrabica v breaku, golman hostů však stále drží svůj tým nad vodou.
52:05
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #87 Adam Pudich, asistoval #66 Dominik Folwarczný (4:4).
52:05
Střelou k tyči je stav utkání srovnán.
51:43
Kavka a Ďopan to zkouší z dálky, golman však neomylný.
49:26
Ďopan s krásnou kličkou a pokusem o střelu před golmanem, ten byl však pohotový. Čeká nás ještě 10 dlouhých minut plných emocí a diváci se určitě mají na co těšit.
48:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #87 Adam Pudich, asistoval #98 Tomasz Cielecki (4:3).
48:42
Přesilovka končí bez gólu, Horní Suchá však pokračuje ve své aktivitě a opět snižuje přerovské vedení.
47:52
Přerov se i v této situaci zvládá dostat do situace 2 na 1, Maxim Šefčík však bránu míjí.
46:59
Matěj Porvol obíhá celé hřiště dokola a ztrácí míček na soupeřově polovině.
46:48
Vyloučení hostů střídá vyloučení domácích.
46:22
Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:12
Hosté zatím aktivně brání a nepouští Přerov k větší šanci.
44:54
Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
44:54
Tribuny neutichají, jejich fandění však prolíná dlouhý hvizd, který značí vyloučení hráče z Horní Suché.
43:58
Oba týmy stále aktivní, nedá se s jistotou říct, kdo má převahu.
42:32
Ceh přichází s dalším důležitým zákrokem.
41:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #33 Vojtěch Kopia (4:2).
41:50
Přesilovku hosté využívají umístěnou střelou za záda soupeřovic gólmana.
41:05
Vyloučen hráč #11 Michal Ďopan družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:05
V poslední třetině zatím oba týmy aktivní.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:13
40:00
39:46
Třetina končí, nikoliv však akce obou týmů.
38:08
Jistým zázrakem Pavel Ceh udržel míček po střele z půl metru mezi nohami, dle jeho výrazu zřejmě sám neví jak.
37:42
Akce střídá akci, jedna půlka hřiště střídá druhou. Pro diváky velmi atraktivní zápas, další góly ale zatím nepřicházejí.
36:03
Přerovský break, golman však akci končí.
33:49
Když nehraje hudba, hrají diváci. I tak bychom mohli popsat aktuální situaci v hale, která po necelých 25 minutách stále neutichla. Děkujeme všem zúčastněným za neskutečnou podporu!
32:26
Přerov opět pod palbou, Ceh i obránci jsou však aktivní a drží skóre beze změny.
31:13
Po několika málo minutách se opět ocitáme převážně na půlce hostů, ti však aktivně odpovídají protiútoky či důraznou obranou.
30:23
Několik střel, několik akcí, tentokrát však všechny ze strany celku z Horní Suché, zmatené situace před bránou aj. střely však končí mimo bránu.
28:40
Obrana Přerova rovněž přichází s chybou na své polovině, střela však hráči hostů nesedla a končí těsně mimo bránu.
28:23
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #21 Patrik Kaláb (4:1).
28:23
Standartní situace před bránou domácích byla úspěšně zblokována, přichází však dlouhá umístěná a prudká střela z Horní Suché, která snižuje náskok domácích.
27:32
Několik akcí přichází od obou týmů, většinu času se však hraje na straně hostů.
25:42
Krásná kombinace Horní Suché a následná střela končí v rukavicích golmana domácích.
24:14
Další chyba přichází ze strany obránců hostujícího celku, šanci se však nepodařilo Přerovu proměnit.
23:31
Jsme svědky akcí na obou stránách hřiště, Horní Suchá zatím značně aktivnější než v první třetině.
22:22
Dobrá akce a nevydařený pokus o dorážku za zády přichází ze strany hostů.
21:10
Hráč hostů vypouští prudkou střelu, kterou Pavel Ceh nezvládl udržet ve svých rukou, obránci však pohotově odklízí zblokovaný míček.
20:15
Úvodní buly třetiny patří Přerovu, získaný míček byl ihned využit k slibnému útoku, golman hostů byl však pohotový a nepouští přerovské ke střele.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
19:59
Třetina končí několika neúspěšnými akcemi obou týmů.
18:06
Hosté s útoky nezahálí, přerovští ale zatím efektivnější.
17:11
Několik střel přichází opět ze strany domácích, stejně tak další chybné přihrávky hostů na vlastní půly, Přerov však akci 3 na 2 neproměňuje v bod.
15:28
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #7 Lukáš Chuděj (4:0).
15:28
Střídání brankáře. Nový brankář #16 Filip Plíhal družstva FbK Horní Suchá
15:28
Horní Suchá se dlouho držela na míčku, který byl však vybojován Přerovem a v akci 2 na 1 míček umisťuje Michal Bělaška.
13:57
Hosté předvádí krásné akce, ještě hezčí zákroky však přichází ze strany golmana domácích.
12:44
Horní Suchá ve hře 5 na 4, všechny střely zatím vyblokovány domácími.
12:18
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za držení.
11:55
Standartka hostů zůtává nevyužita, ti se opět ocitají pod tlakem na své půli hřiště.
10:43
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj bez asistence (3:0).
10:43
Po zmatené situaci před bránou hostů se ocitá Lukáš Chuděj sám pouze několik metrů od brány, tuto svou pozici využívá k umístění střely do soupeřovy sítě.
09:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #11 Michal Ďopan (2:0).
09:48
Petr Kavka po několika přihrávkách využívá situaci 5 na 4 a zvyšuje skóre.
09:30
Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
09:30
Michal Ďopan vylétá ze hřiště, do hry však vlétá dvouminutové vyloučení pro hráče z Horní Suché.
09:09
Hosté se nebojí hrát tvrdě, a tak přichází několik standartních situací ve prospěch Přerova, zatím bez výsledku.
07:41
Další vybojovaný míček pro Přerov u brány soupeře, tentokrát však střelu vykryl golman.
06:45
Po kráné akci hostujíího celku přichází standartní situace pro Horní Suchou, střela však míjí.
05:16
Přerovští drží tým ze severní Moravy pod tlakem, ten se zatím jen sporadicky dostává na protější polovinu.
03:52
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (1:0).
03:52
Přerov pokračuje s pressingem, díky kterému Ondřej Kowalik získal míček před bránou hostů po zmařené přihrávce a vybojovaný míček umisťuje do sítě.
03:05
Jedna standartka střídá druhou, většina ku prospěchu domácích.
01:40
Domácí jsou zatím velmi aktivní a z jejich strany probíhá tvrdý pressing.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vrablík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Vojtěch Kopia, Adam Pudich
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: František Šamořil, Petr Kavka, Michal Ďopan, Matěj Ševčík, Ondřej Kowalik
00:00
Zdravím všechny diváky online komentáře zápasu mezi FBC MSEM Přerov a FbK Horní Suchá!
Úvodní buly vyhrál tým z Horní Suché, míček však skončil na čepeli Přerova, který jej využil k první zmařené akci.