2:2
2:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:6
10. Filip Brynda, 11. Maxim Grega, 26. Jakub César, 28. Maxim Grega, 42. Dominik Bürger, 44. Filip Brynda - 4. Matěj Gabriel, 10. Samuel Alter, 27. David Slončík, 27. David Slončík, 33. Matěj Šmerda, 41. David Slončík; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 92; zásahy brankářů: František Stárek 12, Miroslav Kovařík 6 - Ondřej Glogar 17; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2;
Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér):
Do druheho utkani jsme nastoupili velmi slusne a je skoda, ze jsme to nezurocili golove. Misto toho jsme zbytecne inkasovali, coz se bohuzel nekolikrat opakovalo. Hodnotit dalsi situace by bylo jen kdyby, kdyby. Nakonec jsme proste o gol prohrali a sezona pro nas konci. Dekujeme souperi za kvalitni dvoutkani a prejeme hodne stesti do dalsich boju. Dale dekujeme rodicum a dalsim fanouskum za podporu v prubehu cele sezony. Klukum patri dik za solidni praci, jede se dal.
Komentář hostů Komačka Václav (Trenér):
Dnes sme z toho zbytočne urobili drámu, prvý zápas sme mali vyhrať vyšším rozdielom. V druhom zápase sme boli dve tretiny horší tím, no nakoniec sme to ubojovali.
45:00
Střely ve 3. části: 11:10
45:00
43:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #16 Tomáš Fryš (6:6).
41:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #74 Filip Brynda (5:6).
40:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 David Slončík, asistoval #27 Jan Sitora (4:6).
32:47
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
32:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #42 Matěj Gabriel (4:5).
32:38
Střídání brankáře. Nový brankář #71 Miroslav Kovařík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 4:6
30:00
27:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (4:4).
26:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (3:4).
26:40
25:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César bez asistence (3:2).
16:07
Vyloučen hráč #11 Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:8
15:00
10:39
10:26
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
09:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #66 Václav Babík (1:2).
09:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #74 Filip Brynda, asistoval #64 Tomáš Trnka (1:1).
04:54
Vyloučen hráč #86 Dominik Bláha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
03:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #42 Matěj Gabriel, asistoval #17 Matěj Šmerda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Ondřej Glogar; hráči v poli: Filip Novotný, Jan Bura, Jan Drozd, Lukáš Fukala, David Slončík
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Tomáš Fryš, Filip Brynda, Tomáš Trnka, Lukáš Trnka, Maxim Grega