0:0
3:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Florbal Primátor Náchod 4:3
10. Matěj Hlaváč, 36. Jakub Hart, 40. Lukáš Mühlfait, 45. Adam Bureš - 3. David Špaček, 15. Jakub Langpaul, 37. Adam Jakubský; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 10 - David Fröde 6; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:1;
Komentář domácích Kučera Patrik (Vedoucí):
Naprostá paráda!! Klukům děkujeme za výkon a jdeme slavit!! Zítra si jdeme pro medaile! Děkujeme naprosto nejlepším fanouškům na hale. Zdravím J+L+N a všechny do HB
Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér):
Opět vyrovnaný zápas, kde jsme bohužel byli horší v přesilových hrách. Měli jsme na to jít výše, bohužel jsme v posledních dvou minutách udělali moc špatných rozhodnutí na tak malý časový úsek. Teď jsme smutní, ale to přejde. Náchodští hráči se nemají za co stydět, odehráli skvělou sezónu. Náchodští mají před sebou velkou florbalovou budoucnost, bude záviset pouze na nich, jak s tím naloží. Soupeři děkuji za zápas a gratuluji k postupu.
45:00
Střely ve 3. části: 3:3
45:00
44:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #8 Adam Bureš, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (4:3).
43:48
Timeout Florbal Primátor Náchod
41:21
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
39:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #16 Lukáš Mühlfait, asistoval #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac (3:3).
39:09
Vyloučen hráč #99 Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
36:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #99 Jan Majer (2:3).
35:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (2:2).
34:58
Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
32:20
Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:00
Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:4
30:00
26:34
Vyloučen hráč #20 Jan Holas družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
17:21
Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:6
15:00
14:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (1:2).
09:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #88 Matěj Hlaváč, asistoval #8 Adam Bureš (1:1).
04:24
Vyloučen hráč #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
02:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Richter; hráči v poli: Filip Knettig, David Špaček, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin, Jakub Langpaul
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Ivan Dolejš; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský