0:1
2:3
- : -

Tatran Střešovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
4. Michal Antonín Malhocký, 8. Matěj Čelakovský, 9. Tobiáš Petržilka, 41. Tobiáš Petržilka, 43. Tobiáš Petržilka - 17. Lukáš Boček, 34. Jakub Drga, 36. Jakub Drga, 37. Jakub Drga; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Adam Draslar 9 - Radim Tomšík 15; po třetinách: 3:0, 0:1, 2:3;
Komentář domácích Janda Roman (Trenér):
Vlastní netrpělivostí a nedisciplinovastí jsme pustili soupeře do utkání, který tvrdě trestal. Do druhého utkání zlepšíme. Děkuji soupeř a rozhodčím.
Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra):
Od druhé třetiny vyrovnané a tvrdé utkání, ve kterém jsme si vyzkoušeli jak prohrávat, tak védst o gol. Těšíme se na odvetu a minimálně stejně předvedenou hru z naší strany.
45:00
Střely ve 3. části: 7:6
45:00
42:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #21 Matyáš Hrdlička (5:4).
40:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #9 Adam Carvan (4:4).
36:15
Timeout Tatran Střešovice
36:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #34 Šimon Ruber (3:4).
36:02
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #29 Ondřej Soják (3:3).
33:00
31:49
Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
31:08
Vyloučen hráč #88 Kryštof Pitoňák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:5
30:00
18:31
Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
16:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #38 Lukáš Boček, asistoval #24 Marek Mitáš (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:2
15:00
14:49
Vyloučen hráč #34 Šimon Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:40
Vyloučen hráč #72 Šimon Vavroušek družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
08:22
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #77 Jan Karel Matějka (3:0).
07:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (2:0).
03:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #72 Šimon Vavroušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radim Tomšík; hráči v poli: Jakub Drga, Šimon Ruber, Matyáš Polzer, Ondřej Soják, Adam Drga
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Jakub Lisa, Michal Antonín Malhocký, Matěj Čelakovský, Lukáš Procházka, Šimon Vavroušek