0:1
4:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sklo Bohemia Světlá n/S 4:2
25. Nela Sikorová, 29. Nela Kubalčíková, 33. Nela Kubalčíková, 35. Nela Kubalčíková - 15. Marie Bartošková, 32. Barbora Vávrová; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Jana Kolářová 10 - Nela Machalová 14; po třetinách: 0:0, 0:1, 4:1;
Komentář domácích Miklas Ondřej (Trenér):
Souhlasím s kolegou, že o postupu se rozhodlo ve třetí třetině úvodního duelu. Druhý zápas jsme začali dobře ale po několika neproměněných šancích se na naše hokejky vkradla zbytečná nervozita a soupeř ucítil šanci na dobrý výsledek. Závěrečná třetina ale byla nakonec stejně jako v prvním zápase v naší režii a postup jsme stvrdili druhou výhrou, která rozhodně nebude tento víkend poslední!!! Soupeři gratuluji ke skvělé sezóně.